איתי לוי שר עם רז בן עמי

הזמר ושופט "הכוכב הבא" איתי לוי הופיע מול למעלה מ-2000 איש באירוע של חברת פרטנר בפארק אריאל שרון, במהלך האירוע העלה לבמה את רז בן עמי ששוחררה משבי החמאס ואת בנותיה, וביחד קראו לשחרורו של אבי המשפחה אוהד שעדיין נמצא בשבי. לוי ביצע את "ילדות של פעם" ביחד עם עם משפחת בן עמי.

@gilmishali7 הזמר ושופט "הכוכב הבא" #איתילוי הופיע מול למעלה מ-2000 איש באירוע של חברת פרטנר בפארק אריאל שרון, במהלך האירוע העלה לבמה את רז בן עמי ששוחררה משבי החמאס ואת בנותיה, וביחד קראו לשחרורו של אבי המשפחה אוהד שעדיין נמצא בשבי. לוי ביצע את "ילדות של פעם" ביחד עם עם משפחת בן עמי #foryou #4u #ויראלי #fypシ ♬ צליל מקורי - Gil Mishali גיל משעלי

איתי ואגם על במה אחת

ואם באיתי לוי עסקינן: הזמר ושופט "הכוכב הבא" עלה לבמה באירוע בפארק אריאל שרון ומי שהצטרפה אליו היא אגם בוחבוט - כפי שפרסמנו לראשונה ב-mako. השניים שרו את "שירי דיכאון" של בוחבוט ואת "טכנו" של לוי, וכפי שחשפנו - עובדים כעת על שיר משותף לראשונה. לאירוע הגיעו תושבי קיבוץ "כרם שלום" אותו מאמצת החברה. בתמונה - לוי עם קרן אופק, יו"ר ועד עובדי פרטנר.

 

@gilmishali7 כש #איתילוי שר את "שירי דיכאון" של #אגםבוחבוט עם אותה בוחבוט באירוע של פרטנר #foryou #ויראלי #4u #fypシ ♬ צליל מקורי - Gil Mishali גיל משעלי

איתי לוי
איתי לוי

מושיקו ואושר על במה אחת

שילוב מפתיע: מושיקו מור הופיע אמש (רביעי) באירוע פרטי בחיפה. כשגילה שאושר כהן נמצא בין האורחים, הזמין אותו לבמה וביחד הם ביצעו את להיטיו של כהן - "אהבה" ו"מנגן ושר".

@gilmishali7 כש #מושיקומור הופיע באירוע פרטי והעלה לבמה את #אושרכהן לשיר איתו את "אהבה" #foryou #4u #ויראלי #fypシ ♬ צליל מקורי - Gil Mishali גיל משעלי

עדן גולן חוזרת לכוכב הבא, בערך

עדן גולן הופיעה היום (חמישי) בחניכת מרכז השידורים החדש של תאגיד השידור בצומת מסובים. גולן ביצעה את Rise Up, השיר שביצעה ב"הכוכב הבא". אם אתם תוהים למה לא "הוריקן", הסיבה היא שלא נהוג לבצע את השיר המתמודד לפני האירוויזיון. גיל עומר, יו"ר מועצת התאגיד, סיפר: " סביבת עבודה מפרה ונעימה לעובדים לצד חיסכון בכספי ציבור היו השיקולים המרכזים באישור המעבר". גולן יוכפז, מנכ"ל התאגיד, הוסיף: "משוכנע שלמרכז השידורים החדש תהיה בקרוב מיתולוגיה שידורית משלו".

@gilmishali7 רגע לפני האירוויזיון : #עדןגולן מבצעת את #riseup באירוע חניכת מרכז השידורים של התאגיד #fypシ #ויראלי #4u #foryou ♬ צליל מקורי - Gil Mishali גיל משעלי

מה יעשה עומר אדם אחרי הירקון?

אולי שאלתם את עצמכם מה יעשה עומר אדם היום (חמישי) אחרי ההופעה שלו בפארק הירקון, אז הנה לכם התשובה. ל-mako נודע כי הזמר יסיים את המופע, ומיד אחריו, במקום לחגוג באפטר או עם חברים, יגיע להופעה במתחם לאגו בראשון לציון באירוע פרטי.

מדובר בבת מצווה ובהופעה שנקבעה מראש, כך שהזמר נאלץ להופיע באיחור ובשעות שלא בטוח שכל הילדות שהגיעו לחגיגה יוכלו ליהנות ממנה. למרות הכל אדם לא ויתר על האירוע וצפוי לשמח את האורחים. כזכור, דחיית ההופעה של עומר אדם לוותה בתלונות רבות מצד מעריצים מאוכזבים שלא הצליחו לקבל החזר.

לירן דנינו עושה עומר אדם

רגע לפני פסח, הזמר והיוצר לירן דנינו שחרר קאבר שהקליט לשיר של עומר אדם "לילות וקללות", מתוך אלבומו החדש של אדם. דנינו סיפר: "בימים אלו אני עובד על שירים חדשים ומחכה שהפרויקט יקרום עור וגידים, אבל דווקא בעיצומו של חודש ניסן ורגע לפני ספירת העומר, רציתי להפתיע את הקהל עם שיר שמאוד התחברתי אליו ובהזדמנות זו לאחל לכל עם ישראל חג פסח שמח ושקט. כולי תקווה שנדע בשורות טובות עבור משפחות החטופים וחיילינו".