פרסום ראשון: צירוף מקרים, או מהלך מכוון? רגע אחרי השיר החדש של נועה קירל - אנה זק חוזרת. אחרי תקופה ארוכה בה לא שחררה שירים לבדה, אנה זק תוציא שיר חדש בקרוב, כך נודע ל-mako. כזכור, היום (ראשון) שחררה יריבתה של זק, נועה קירל, את שירה החדש "משקפיים".

שם השיר הוא "ויני וידי ויצ'י" (בלטינית: "באתי, ראיתי, ניצחתי", ביטוי המיוחס למנהיג הרומאי יוליוס קיסר). גורמים המעורים בפרטים סיפרו בשיחה עם mako כי מדובר בשיתוף הפעולה של זק עם הראפרית והזמרת אקו, שפורסם אודותיו לראשונה כאן. מי שעוד לקח חלק בכתיבה לצד אקו הוא המפיק המוזיקלי עילי אשדות וכן רון ביטון.

"ויני וידי ויצ'י" צפוי לצאת עם קליפ בחסות של מותג השלגונים "מגנום". מדובר בשיר הראשון שהוציאה זק במסגרת עצמאית מאז "כולם מזיזים" שיצא באוגוסט 2023. למי שתוהה אודות היריבות בין קירל לזק, נזכיר: השתיים השלימו ביניהן בשנה שעברה מאחורי הקלעים במופע משותף, אבל אחריו הרוחות התלהטו שוב כאשר נועה קירל הזמינה את אנה זק להתארח במופע שלה בפארק הירקון - אך זק הסבירה שהאירוח לא יסתדר בלו"ז שלה.

בשיחה עם mako אודות הסערה טענה זק: "לא סירבתי להופיע, הכל בסדר". כך או כך, סולחה או לא, בחודש דצמבר האחרון נחשף כי האקס המיתולוגי של נועה קירל, מרגי בכבודו ובעצמו, נמצא בזוגיות עם אנה זק.