אודיה נגד עומר אדם? לא הכל ורוד בין שני הזמרים, בטח שלא לאחרונה. גורמים בסביבתה של אודיה מספרים ל-mako כי הזמרת נפגעה מאדם לפני מספר שבועות, לאחר שהחליט לפתוח את המופע שלו בפארק הירקון ב-18 לחודש, באותו יום בו אודיה קבעה הופעה בהיכל מנורה.

הרושם שנוצר כאשר הודיע אדם על התאריך היה שמדובר בברירה אחרונה בגלל דחיית המופע לאור המתקפה האיראנית - אולם גורמים מעורים בפרטים אמרו בשיחה עם mako כי אדם שריין את התאריך עוד כשהתחיל לעבוד על המופע. לפי אותם גורמים, אודיה גילתה, נפגעה ונעלבה מהזמר שבחר לקבוע הופעה באותו יום בו היא אמורה להופיע מול קהל "סולד אאוט".

"המופע של אדם היה לוקח את הפוקוס מהמופע שלה", מסבירים הגורמים. אדם התלבט אם לקיים את המופע ב-18 ובחן את קצב המכירה למופעים - ואז הגיעה המתקפה האיראנית ששיבשה את התוכניות, ולזמר לא הייתה ברירה אלא לקיים את המופע באותו הערב של הופעתה של אודיה.

בשבוע שעבר, אחרי ההודעה על התאריך החדש, שיחררו השניים שיר משותף - "צמוד צמוד", בו מתארח גם הראפר שרק. למעשה מדובר בפעם הראשונה בה אודיה ואדם שחררו שיר משותף - אחרי שאודיה כתבה לאדם כבר כמה שירים שהפכו ללהיטים (הבולט מביניהם, "אני" שיר העזיבה לדובאי).

כאשר נשלחה פנייה מ-mako לאדם בבקשה לתגובה על כך שאודיה נפגעה ממנו, נמסר כי העניין בטיפול. לאחר כמה שעות, במקום למסור תגובה כמקובל - העלו השניים סרטון משותף בו הם צוחקים על הטיימינג, וזאת על מנת להקטין את הדיווחים החדשותיים ולבטל אותם.