לנה דל ריי חגגה למעלה מעשור של להיטים בפסטיבל קואצ'לה בארצות הברית, מול עשרות אלפי מעריצים שהתרגשו לראות את הדיווה בהופעה - אבל גם אחרי הופעה מוצלחת, כמו דיווה, היא לא שוכחת לסגור חשבונות. בפוסט שהעלתה לאינסטגרם הודתה לכל מי שלקח חלק בהופעה, ותקפה את המנהל שלה לשעבר, שפרש זמן קצר לפני ההופעה הגדולה.

"תודה לאמילי שנכנסה לתפקיד מנהלת ההופעות כשפיט פרש בלי סיבה אחרי 15 שנה כי כאב לו התחת על זה שהשגתי 10 אופנועים בחינם, והוא החליט שהוא יותר מעצב במה מאשר מנהל הופעה", כתבה דל ריי בפוסט הארוך שפרסמה. דל ריי הגיעה לבמה כשהיא רכובה על אופנוע ומלווה בשיירת אופנוענים - וככל הנראה מנהל ההופעות הוותיק שלה לא אהב את המהלך והדבר הוביל לפיצוץ בין השניים.

"לא קיבלתי ממנו שיחת טלפון, כנראה לעולם לא אקבל", המשיכה דל ריי. "עדיין אסירת תודה על 15 שנים. אל דאגה - 37 יום זה ממש מספיק זמן להרים הופעה מרכזית שלמה בפסטיבל לבד לגמרי. לא מלחיץ בכלל", כתבה בסרקזם.

למרות ההתקלות והעזיבה הבלתי צפויה, ההופעה הוכרעה כהצלחה: בין היתר אירחה דל ריי בהפתעה אייקון פופ נוסף, הזמרת בילי אייליש. השתיים ביצעו ביחד את Ocean Eyes של אייליש ו-Video Games של דל ריי - שני להיטי הפריצה שלהן. "היא הקול של הדור שלנו, הקול של הדור שלכם, ואני כל כך שמחה שהיא כאן לידי, שרה את השיר האהוב עליי", אמרה דל ריי על אייליש, שהייתה נבוכה מהמחמאות: "תז***ני לי מהפנים", אמרה לה בצחוק. אייליש בתורה החמיאה לדל ריי: "היא הסיבה לקיום של חצי מכל הביצ'ז שכן, כולל הסיבה לקיום שלי! לנה דל ריי!".