>> לביקורת המלאה של עומר אדם בפארק הירקון

בתום לא מעט מהמורות, עומר אדם עלה הערב (שלישי) להופיע בפארק הירקון - והתייחס על הבמה לעובדה שנאלץ לדחות את המופע שלו, לתקופה האחרונה בארץ, ואף הקדיש שיר לסרן (במיל') שאול גרינגליק, שנפל בקרב בצפון רצועת עזה. "אני רוצה להקדיש את השיר הבא לשאול גרינגליק, שוויתר על ההשתתפות ב'כוכב הבא', נכנס לעזה ונפל. הוא לא הספיק לבצע אותו, 'בסוף הכל חולף'. זה לזכרו ולזכר כל הנופלים והנרצחים שלנו", אמר הזמר.

בתחילת הערב סיפר אדם לקהל על התחושות שליוו אותו לאחרונה: "האמת שיצא לי באמת כל האוויר מהריאות, מבחינה ביטחונית ואחריה כמובן מבחינה מורלית", אמר על הבמה. "אז לקחתי ככה ספר תהילים והתפללתי", הוסיף אדם - לפני שעצר את דבריו מהתרגשות לקול תשואות הקהל.

"אני אתמקד בלהעביר מסר של אחדות, והנה אנחנו כאן ואני באמת חושב שבימים האלה יותר מתמיד אנחנו צריכים להיות יחד, חזקים ומאוחדים באמונה, בתקווה גדולה - ואף אחד לא ינצח אותנו", ציין הזמר, שהוסיף בפני הקהל: "הכנתי לכם הערב מלא הפתעות אחרי חצי שנה מאתגרת וכמה ימים מתאגרים במיוחד, אנחנו נשיר יחד, נבכה, נצחק ונצעק עד השמיים, בעזרת ה', יאללה, בואו נתחיל".

_OBJ

אדם התייחס בדבריו לעובדה שזוהי הופעתו הראשונה בפארק הירקון מאז ההופעה עם ניקי ג'אם, שעשתה לו לא מעט צרות עד שהחליט לעזוב לדובאי לחצי שנה, כפי שנחשף ב-mako. הוא צפוי להופיע הערב עם השירים מהאיפי החדש שהוציא, "חמישה לילות", כולל "רק שלך" שנכנס למקום הראשון בהיטליסט - מצעד המוזיקה הרשמי של ישראל. גם שאר השירים נכנסו לעשירייה הראשונה.

רק אתמול עדכן הזמר, לפני שפיקוד העורף הודיע בחצות על הקלה בהנחיות, כי המופע שהיה מתוכנן להתקיים בשני נדחה ליום חמישי הקרוב, התאריך שבו אודיה שחתומה אצלו מופיעה בהיכל מנורה.