אם אתם אוהבים להזיז את הגוף כמו שאתם אוהבים אסאי, אז בטח שמעתם על אניטה. אחת הדמויות הכי בולטות היום בתעשיית המוזיקה הברזילאית, סוג של שאקירה מקומית שיצאה את גבולות ארצה והפכה לאיייקון לטיני ומייצגת את המדינה שלא ממש הצטרפה לגל המוזיקה האורבנית ששטף את העולם. 

אבל אז הגיעה אניטה, ובשנתיים האחרונות הכוכבת הברזילאית אחראית על לא מעט להיטים שכבשו פסגות במדינות רבות (אצלנו זה היה הדואט ל-Downtown עם ג'יי באלווין שחגג בגלגלצ), ביניהם:  “Paradinha”, “Downtown”, “Indecente”, “Jacuzzi”, “Veneno” או “Banana”. לצד כל אלה ויחד איתם הזמרת ילידת ריו דה ג'ניירו גם שיתפה פעולה עם לא מעט שמות מוכרים כמו איגי אזליה, מייג'ור לייזר, מאלומה ואחרים.

בסוף השבוע האחרון אניטה עלתה עוד מדרגה כששחררה את החדש שלה, Me Gusta ("אני אוהבת") יחד עם אחת הזמרות הכי מדוברות היום בעולם, הגברת הראשונה קארדי בי, ובשביל הוורס הגברי הביאו השתיים גם את הכוכב העולה מפוארטו ריקו מייק טאוורס, מי שבעצמו חווה תקופת פריחה מדהימה.

התוצאה? שיר קיצי ומדויק שיכול להמתיק בקטנה את את הסגר הזה שנחת עלינו, חגיגה ברזילאית אורבנית שתגרום לכל אחד לזוז, וכמו תמיד אצל אניטה - זה מגיע עם קליפ צבעוני ושמח, שצולם בסלבדור ועושה כבוד למדינה ממנה היא באה, שם הפך השיר, תוך 24 שעות בלבד, ללהיט היסטרי - ולאו דווקא בגלל קארדי.

הסינגל החדש ומעולה הזה הוא טעימה ראשונה מאלבומה הבא של אניטה, שצפוי לצאת מאוחר יותר השנה, ועליו היא עבדה באינטנסיביות במהלך תקופת הקורונה שהכתה באכזריות בברזיל. לדבריה, היא ניצלה את התקופה כדי לקדם יצירה, וניהלה שיחות זום ארוכות עם מיילי סיירוס וקייטי פרי, ג'יי באלווין ודייוויד גטה, כשאחת השיחות הייתה גם עם קארדי. סוללת השמות האחרים מרמזת כנראה שהאלבום שלה, בטח אחרי הסינגל הזה, צפוי להיות מפתיע ולוהט במיוחד.

 

אה כן, שכחנו את שמה המלא. הרי אצל הברזילאים השם הבודד הוא רק רמז למה שקורה לפני ואחרי, וזה מה שקורה אצל אניטה: לאריסה דה מקאדו מצ'אדו - זה השם המלא של הזמרת בת ה-27, שמספרת שמוזיקה הייתה שם תמיד וגם כילדה באחת הפאבלות העניות ביותר בברזיל היא תמיד ידעה שבסוף אור הזרקורים יאיר גם אותה.

"כשנולדתי, אמא שלי אמרה שאני אהיה זמרת גדולה. היא הייתה משוכנעת שבזה אני אתעסק כל חיי", סיפרה אניטה בראיון שהעניקה לאחרונה לאתר La Viola הארגנטינאי. "מהרגע הראשון שיכולתי - רק בזה התעסקתי. עשיתי הכל כדי להגשים את מה שקורה עכשיו. נלחמתי המון כדי להגיע לאן שהגעתי ואני מעריכה כל רגע בדרך - השיר הזה, עם קארדי, הוא עוד רגע כזה".