מוזיקה

לגעת בצמרת: כל מה שקרה בצילומי הקליפ של "להיות זמרת"

הערב (שלישי) תצא לדרך התכנית החדשה של ערוץ 24 "להיות זמרת", ואביבה תבורי, שי מיקה, שמחה גואטה, שרון פרי ואנה זק ייצאו למסע אישי בדרך לסינגל ראשון. רגע לפני שזה קורה הבנות שילבו קולות כדי להקליט את הלהיט שייקח אותן עד לקיסריה. רותם אלון הייתה שם וגילתה מי התחילה להתרגל לתואר כוכבת פופ, ומי מבריחה את עדי לאון מהאולפן בכל פעם שהיא שרה?

רותם אלון | ערוץ 24 | פורסם 08:00 20.06.17 

שנה גודל אות

הן קרייריסטיות, עצמאיות ומצליחות כל אחת בתחומן, אבל בתקופה הקרובה אביבה תבורי, שי מיקה, שרון פרי ושמחה גואטה ייצאו מאזור הנוחות שלהן במטרה להגשים חלום ישן. בתכנית "להיות זמרת" שתעלה הערב (שלישי) ב-18:00 בערוץ 24, הבנות יתחילו כל אחת במסע הגשמה אישי, במהלכו הן ילמדו איך שרים כמו זמרות אמיתיות. אבל רגע לפני שזה יקרה, הבנות התאחדו כדי להקליט את שיר הנושא של התכנית. 

כוכבת האינסטגרם הצעירה אנה זק, אמנם מתחזקת מעל חצי מיליון עוקבים אבל באולפן ההקלטות היא מרגישה כמו טירונית: "זה משהו חדש ומאתגר בשבילי". כשסצנת הפופ הישראלית מתחילה להיות צפופה בשנים האחרונות, זק מודיעה חגיגית שהיא מביאה איתה משהו שונה ולא מתכוונת להתחרות באף אחת: "אני מקווה שעם האנשים הנכונים אני אצליח להגשים את החלום". ואם כבר אמרנו צפוף, גם שי מיקה מכוונת למשבצת כוכבת הפופ ובמקרה שלה זה כנראה בלתי נמנע: "אני רוצה להביא את הצבעוניות והשטותניקיות שלי לבמה ולשמח אנשים".

♥️��♥️��Lovin' it♥️��♥️��

A post shared by להיות זמרת�� ערוץ 24 (@singers_24) on


לצידן באולפן שרה גם שמחה גואטה, בתו של מזכ"ל ש"ס, שלא נרתעת מהפרשי הגילאים והבדלי התרבות בינה לבין חברותיה לתכנית: "כולן בעיקר מפרגנות פה אחת לשנייה". נראה שגם האיסור הדתי לא מרתיע את גואטה מלהגשים את החלום להיות זמרת: "אני בשליחות". 

מי שילווה את הבנות בתחום המקצועי הוא לא אחר מאשר המפיק המוזיקלי עדי לאון, שכפי שכבר הספקנו להכיר אותו, כשזה מגיע למוזיקה הוא לא מוכן להתפשר. "עדי לא עושה הנחות לאף אחת", חושפת אביבה תבורי ומוסיפה בחיוך: "כשאני מתחילה לשיר הוא יוצא החוצה". למקרה שחששתם, הסירו דאגה מלבכם, כשיוצאים מאולפן ההקלטות הכל טודו בום בין השניים ועדי לאון לא שוכח גם לפרגן: "היחידה שמצחיקה אותי על הסט זאת אביבה. היא בהחלט לא זמרת אבל יש פה אישיות מדהימה ומלאת נשמה". עם שם משפחה כזה מחייב, לא מפתיע שאביבה הגיעה מוכנה לאולפן ההקלטות: "בן-אל נתן לי טיפים איך לשיר לפי הסולם הנכון, אני עדיין מנסה ונראה אם אצליח". האם הגרוש המפורסם שימי תבורי מפרגן? "לא יודעת, בואי נתקשר אליו ואל יהודית ונשאל".


עוד בערוץ 24:

בואו לעקוב אחרינו גם באינסטגרם

"להיות זמרת": שלישי - חמישי ב-18:00, ערוץ 24