שרית התקשרה אליי בשעות בוקר וביקשה לתאם פגישה, קבענו למחרת בערב. שרית ביקשה שאגיע לביתה וציינה שגם אמה תהיה נוכחת בפגישה. כשביקשתי לדעת פרטים נוספים, שרית התנצלה ומסרה שהיא במקום העבודה וביקשה לסיים את השיחה. לדבריה, למחרת בפגישה, אקבל את המידע שנדרש. מניסיוני, זה לא שכיח שכאשר אישה צעירה מתמודדת עם משבר זוגי ואמה מלווה אותה ומסייעת לה ככל שניתן.

למחרת בשעה שנקבעה, הגעתי לכתובת המגורים של שרית ולהפתעתי, גבר פתח לי את בדלת הבית ואמר, "אתה גולן? נעים מאד, אני עומר, בעלה של שרית", מיד הבנתי שהסיפור כאן הוא אחר. שרית ואמה ניגשו אליי ושלושתנו התיישבנו בסלון הבית. עומר נכנס לאחד החדרים ומיד עם תחילת דבריה של שרית, הבנתי שהתכנסנו כאן בעצם לסייע לאמא ושרית היא זו שתומכת ומסייעת לה.

האימא נראתה נבוכה, אך שרית הייתה עדינה, אדיבה ומלאת חום כלפיה. שרית סיפרה לי, שאביה נפטר לפני מספר שנים, ולפני כחצי שנה החלה אמה לצאת עם גבר בן גילה, אלמן העונה לשם בנימין. השתיים תיארו אותו באופן מאד חיובי ושרית אף הוסיפה שאמה מאד מאושרת בחברתו, מלבד תופעה מוזרה שכמעט בכל מוצ"ש הוא נעלם וכאשר הוא נשאל על כך, הוא מספר סיפורים לא ברורים ולפעמים אף נתפס בשקרים קטנים על עיסוקיו בזמן הזה. שרית הוסיפה נתון נוסף, שארבעת ילדיו של בן זוגה של אמה לא בקשר עם אביהם. בנימין תמיד מבקש לא לשוחח על זה ונראה כי הוא מבקש להדחיק ולהתעלם מזה. "סה"כ הוא בן זוג מצוין" סיכמה שרית, "למעט הקטע של מוצ"ש שמאד מוזר ולאחרונה גם מטריד..". סוכם שנבצע מעקב סמוי במוצ"ש ונבין מה המסתוריות שאופפת אותו.

בצאת השבת, צוות בלשים המתין מחוץ לבית מגוריו של בנימין, ובשעה תשע וחצי הוא יצא מביתו, נכנס לרכבו והחל בנסיעה. כעבור דקות הוא הגיע לכתובת מגורים, בחזית הבית הוא פגש שני גברים בני גילו והשלושה נכנסו לבית פרטי גדול ומפואר. כעבור חצי שעה, חוקרת סמויה דפקה על דלת הבית ושאלה אודות רכב שחנה מול הבית ונשא עליו שלט למכירה. אישה כבת 60 ששוחחה עימה השיבה שהרכב לא שייך למשפחתם. בינתיים החוקרת הספיקה להבחין כי בסלון הבית, סביב שולחן עגול גדול ישבו 5-6 גברים, משחקים קלפים ושטרות רבים של כסף היו מונחות של השולחן. התעלומה נפתרה, בנימין שלנו חובב משחקי קלפים וכפי שנראה גם משתתף במשחקים על סכומי כסף לא מבוטלים. אולם ההפתעה שאותה לא צפינו, התרחשה בסוף הערב. בשעה אחת בלילה, בנימין יצא מהבית ונכנס לרכבו. אבל הוא לא נסע לביתו, אלא למכון ספא מפוקפק במרכז תל אביב. כעבור פחות משעה הוא יצא, והמשיך ישירות לביתו. חוקר שנכנס אחריו למכון הספא, התקבל מיד ע"י מארחת שהופעתה לא הותירה ספק, שמתן שירותי מין הם העיסוק העיקרי של "מכון הספא" הזה.

הממצאים הועברו למחרת לשרית ואמה. ההלם על פניהן היה רב ולא לזה הם ציפו. שרית אמרה לי בלחש, שאולי זה מסביר מדוע ילדיו ניתקו איתו קשר, "גם מהמר וגם הולך לזונות..." שרית הודתה שלא ניתן לקבוע אחד על אורח חייו של בנימין, אבל היה ברור שזה כבר לא מעניין. אמה של שרית החליטה לא להתעמת עם בנימין. היא פשוט ביקשה לסיים את הקשר ביניהם והמשיכה בחייה.

הסיפור מבוסס על מקרה אמיתי. שמות הדמויות, כמו גם פרטים נוספים, שונו בכדי למנוע את חשיפת המעורבים. גולן פנחס, חוקר פרטי, בעל המשרד "ים חקירות"