זה כנראה אחד הסיפורים הכי ביזאריים שארעו באזור הצפון בשנים האחרונות: שלושה תושבי חיפה, שני גברים ואישה, אשר נהגו לקיים יחסי מין בביתו של אחד מהם והיו משאירים את חלונות הבית פתוחים, נקלעו לאחרונה לסכסוך אלים עם אחד השכנים שלהם, א', אדם דתי המתגורר בסמוך. "א' נהג לצפות בנו מביתו בקומה השישית כשאנחנו מקיימים יחסי מין בקומה אחרת לגמרי", סיפרו השלושה במהלך עדותם במשטרה. "הוא פגע לנו בפרטיות במשך חודשים בזמן שאנחנו לא הפרענו לאיש. בבית שלנו מותר לנו לעשות הכול ואנחנו לא חייבים דין וחשבון לאיש".

הסיפור החל להתגלגל אחרי ש-א' החליט לפני כשנה וחצי לעשות סוף ל"מסיבות הסקס שהפריעו למנוחתו", כך לדבריו, לקח יוזמה וניגש לבית שבו מתגוררים השלושה. "בשעה תשע בערב ראיתי אותם מחלון הדירה שלי מקיימים יחסי מין. שני גברים ואישה שמתחלפים ומתנשקים איתה. זה הפריע לי מאוד אז החלטתי לגשת לדירה, לדפוק על דלתם ולבקש מהם שייסגרו את החלון", הסביר א' בחקירתו במשטרה, "אני ואשתי אנשים דתיים וזה הפריע לנו".

לדבריו של א' הוא ניגש לדירה בה קיימו השלושה יחסי מין וביקש מהם שיירגעו,  ועל מה שקרה מיד לאחר מכן הדעות חלוקות גם היום. "נכנסתי לדירה, הם היו ערומים, ואמרתי להם שאנחנו זוג דתי ולא מתאים שאשתי תראה דברים כאלה. דיברתי אליהם בצורה יפה, ואז השלושה קפצו עלי. אחד מהם, עם שיער ארוך וסכין ביד, אמר לי: 'אני אהרוג אותך. אני אדקור אותך, אתה לא תגיד לי מה לעשות בבית שלי. אני אזמין לך משטרה'. אז השניים האחרים קפצו עלי, בעטו בי והרביצו לי", סיפר א' לחוקרים, "ניסיתי להימלט, אבל זה שהחזיק את הסכין ניסה לדקור אותי. נאבקתי עמו והצלחתי לברוח מהדירה. במהלך המנוסה נחתכתי ביד ימין ומיד ירדתי למטה והתקשרתי למשטרה".

אלימות בחיפה (צילום: פרטי)
הקיר בקירת השלושה לאחר "הביקור" של א'|צילום: פרטי

א' התלונן נגד השלושה בתחנת משטרת בחיפה בגין תקיפה, והשלושה מצדם הגישו נגדו תלונה נגדית בה טענו שהוא זה שלמעשה זה נכנס לדירתם ללא רשות, תקף אותם והפעיל נגדם אלימות קשה. "היינו בחדר השינה שלנו, שלושתנו בעירום מלא", סיפר אחד הגברים בחקירתו במשטרה. "למיטב ידיעתי זכותנו להיות עירומים בבית וכן היה גם סקס. היה צלצול בדלת, קמתי ללבוש חלוק כדי לראות מי זה, ועוד לפני שהספקתי להתלבש הדלת נפתחה והבן אדם הזה שאני לא מכיר (הכוונה ל-א') התחיל לצעוק עלי: 'אני אהרוג אתכם, אני אזיין אתכם, לא יהיה פה סקס! הוא דפק לי אגרוף לפנים ואז גם סיגריה ובעט בדלת חדר השינה".

לדבריו של הגבר, בת הזוג שלו, שהייתה עירומה באותו הזמן בחדר השינה, נכנסה לפאניקה והרגישה מאוימת מאחר ו-א' התכוון להסתער עליה לדבריו, והוא בתגובה נאלץ לקחת סכין ולהגן עליה. "איימתי עליו שלא יתקרב אליה והצמדתי לו אותה לגרון. באתי לו מאחורה וצעקתי עלי שיעוף מהבית כי אני אזמין לו משטרה. הוא המשיך לצעוק ולאיים שיהרוג אותנו, שיביא חברים שלו ושאנחנו עושים את טעות חיינו", שחזר הגבר, "בסוף הצלחנו להוציא אותו החוצה מהדירה".

לדבריו של הגבר, א' נכנס כאמור לביתם ללא רשות, וגם הגבר השני שהשתתף במסיבת הסקס טען בחקירתו ש-א' שהוא זה שתקף אותם. "רציתי לדבר איתו אבל הוא היה אלים ופחדתי שהוא יהרוג את החבר שלי", טען הגבר השני במשולש. "התחלתי לדחוף אותו החוצה והוא צעק שהוא יבוא עם החברים שלו ויראה לנו מזה. בתור מי שגר בפרדס כץ, הדיבור שלו היה דיבור של עבריינים, זיהיתי את זה ישר. הוא אמר שידקור, הוא אמר שירביץ לנו".

האישה שהייתה חלק ממסיבת הסקס סיפרה לחוקרים שבשום שלב במהלך האירוע היא לא הבינה מה א' רוצה מהם. "לא חשבתי שמישהו יכול לראות אותנו בבית שלנו מקיימים יחסי מין. פתאום הוא נכנס לבית שלי על דעת עצמו, צעק שנצטער על מה שעשינו ושהוא יביא לפה אנשים", סיפרה האישה, "אני לא נועלת אף פעם את דלת הבית שלנו כי לא חשבתי שמישהו יבוא לכאן לפגוע בנו".

המשטרה, שגבתה עדויות גם מ-א' וגם ממשתפי המסיבה, החליטה לבסוף לסגור את התיק מחוסר עניין לציבור, אך עורכי דינו של בעל הדירה וזוגתו, מיכאל כרמל ודן אסלנוב, הגישו ערר לקצין החקירות בדרישה לסגור את התיק נגד מרשם מחוסר אשמה שכן הוא זה שהותקף על ידי א'. לטענתם כל הראיות והעדויות בתיק מצביעות על כך ש-א' הוא שפגע בפרטיותם של השלושה והוא זה שתקף אותם ואיים להרוג אותם.

עורכי הדין מיכאל כרמל ודן אסלנוב (צילום: באדיבות המצולמים)
עורכי הדין מיכאל כרמל ודן אסלנוב|צילום: באדיבות המצולמים

במכתבם טענו עורכי הדין כי המשטרה הייתה צריכה לעצור את א' ולהעמידו לדין פלילי ולא לסגור נגדו את התיק. עוד הם ציינו כי המשטרה לקחת מהדירה את סרטון הסקס של השלושה ולא החזירה אותו לבני הזוג. במשטרה לא התייחסו לערר, אז החליטו בני הזוג באמצעות עורכי דינם הגישו קובלנה פלילית נגד א' לבית משפט השלום בחיפה, ובה הם דרשו להרשיע את א' בגין הסגת גבול, חדירה לפרטיות, תקיפה, פציעה ועוד, ובית המשפט ידון בקרוב בקובלנה.

עורכי הדין מיכאל כרמל ודן אסלנוב מסרו בתגובה: "מרשיי הותקפו בצורה ברוטאלית תוך הפרה בוטה של הפרטיות שלהם. הראיות בתיק מצדיקות הגשת כתב אישום נגד התוקף ומצער מאוד שההליכים לא מוצו כראוי והאזרח הקטן נאלץ להילחם על צדק והגנה בעצמו במקום שרשויות המדינה יספקו להם את ההגנה הראויה".