גברים
אדיוט מרשים בחורה (צילום: אינסטגרם)
צילום: אינסטגרם

קפץ לנהר שורץ תנינים כדי להרשים בחורה

מכירים את זה שאתם ממש נדלקים על מישהי ובא לכם לעשות משהו מטורף כדי למשוך את תשומת הלב שלה? אז בבקשה אל תעשו את מה שלי דיפאו עשה - כי הוא גם כמעט איבד יד וגם לא השיג את הבחורה

מערכת ערוץ הגברים | mako | פורסם 12:33 20.03.17 

שנה גודל אות

לי דיפאו, אוסטרלי בן 18, בסך הכל רצה למצוא חן בעיני תיירת בריטית שהגיעה לביקור ביבשת, אבל מהר מאוד השיחה שלהם הפכה לסיוט אחד דוחה ומשפיל. ליתר ביטחון, אנחנו נתחיל את הסיפור הזה ב"אל תנסו את זה בבית", אז... אל תנסו את זה בבית, סבבה? יופי.

לפי הדיווחים באוסטרליה, לי שתה יחד עם התיירת - סופי פטרסון בת ה-25, ואנשים נוספים בסוף השבוע האחרון. בשעות הבוקר המוקדמות של יום ראשון, בעודם משוחחים, לי התרבב ואמר שהוא יכול לחצות בשחייה את הנהר הקרוב שמלא בתנינים. "אז אמרנו לו 'קדימה, תעשה את זה', אבל לא באמת חשבנו שהוא יעשה את זה", סיפרה סופי בתכנית הרדיו האוסטרלית Fitzy and Wippa. ונחשו מה קרה מיד אחר כך.

"הכל קרה ממש מהר", המשיכה סופי, "בערך ברגע שהוא קפץ פנימה התחילו ההתזות והצרחות. היה דם בכל מקום, הוא פשוט לא הפסיק לצרוח". כצפוי, לפחות מבחינתנו, תנין שהיה בנהר מיד תקף את לי, נעץ את שיניו בזרועו וגרר אותו מספר מטרים מכולם. "חבטתי בו באפו והוא שיחרר קצת את האחיזה", סיפר הבחור הצעיר. "אחר כך חבטתי בו שוב והפעם פגעתי בעין שלו. היה לי מזל כי הוא החליט לשחרר אותי".

לי הובהל לבית החולים, שם הצליחו לחבר בחזרה את הזרוע שלו ולאחר שיקום ממושך שיעבור, הוא צפוי לחזור לתפקוד מלא.

תנין נשך תיירת בתאילנד (צילום: bangkokbiznews.com)
דברים שלא היינו עושים גם אם מייגן פוקס הייתה מתחננת
|
צילום: bangkokbiznews.com

אבל כאילו שכל הסיפור הזה לא מספיק מבאס וכואב עבור הבחור, שהצהיר בעצמו שעשה את הדבר הדבילי הזה כדי להרשים את התיירת, סופי אמרה בריאיון ש"'להיות מותקף על ידי חיות' לא בדיוק עושה לי את זה" ושלי הוא "צעיר מדי בשבילי". אז הוא גם סיכן את חייו, וגם לא הצליח להשיג מזה דייט. ואנחנו חשבנו שטינדר זה קשה.