גברים
חתן וכלה רוקדים סלואו (צילום: istockphoto)
צילום: istockphoto

נחטף ואולץ להתחתן תחת איומי אקדח

עשרות אלפי גולשים נותרו מזועזעים, לאחר שצפו בסרטון בו נראה בחור הודי שנישא בכח ובניגוד לרצונו לאישה זרה. "אחרי החתונה, המשפחה של הכלה שמרה אותי נעול בחדר כל הלילה" - צפו בתיעוד המטריד

מערכת ערוץ הגברים | mako | פורסם 13:08 08.01.18 

שנה גודל אות

וינוד קומאר, בחור בן 29 מביהר שבצפון מזרח הודו, נמצא במצוקה קשה לאחר שנחטף על ידי מכר ונאלץ להתחתן עם אחותו בכח, תוך כדי איומים ממשיים על חייו.

חלק מהתקרית הנוראית תועדה בסרטון שהועלה ליוטיוב, ובו הספיקו לצפות כבר יותר ממאה אלף גולשים. בסרטון אפשר לראות את וינוד מול הכלה, כאשר אנשים מסביבו מחזיקים את ידו בכח ומאלצים אותו לענוד את טבעת הנישואים תוך כדי שהוא בוכה וחרד לגורלו.

וינוד, מהנדס שעובד בתעשיית הפלדה, הוא ככל הנראה קורבן למעשה "פקדואה שאדי" - מצב בו משפחות חוטפות גבר על מנת להשיא אותם לביתן כאשר הן לא יכולות להרשות נדוניה. לפי כלי התקשורת המקומיים, הורים נואשים למצוא פרטנרים לבנות שלהם משום שבאזור בו גר וינוד יש יחס גדול של בנות לעומת בנים.

לאחר המקרה הנורא, וינוד יצר קשר עם כלי תקשורת מקומי וסיפר מה קרה לו. לדבריו, הוא הסכים להיפגש עם אדם שחשב שהוא חברו, על מנת להגיע לחתונה בקרבת מקום בתור אורח. החבר, ששמו סורנדרה יאדאב, הגיע למקום עם גברים אחרים וחטף תחת איומי אקדח את וינוד כדי להביא אותו לחתונה - בתפקיד החתן.

לפי מגזין ה-Mirror הבריטי, בסרטון שעלה ליוטיוב אפשר אפילו לשמוע את אחיה של הכלה אומר לוינוד ההמום: "ממה אתה דואג? איזה הר שמו לך על הראש?".

"אחד מקרובי משפחתו (של סורנדרה) כיוון אלי אקדח והורה לי להתחתן עם הבחורה", אמר וינוד. "אחרי הנישואים המאולצים, משפחתה של הכלה שמרה אותי נעול בחדר כל הלילה. למחרת יצרתי קשר עם אחי, שהגיע לכפר והזעיק את המשטרה".

האח, אוודהש, אמר לכלי התקשורת המקומיים שהמשטרה לא באמת עזרה להם. "וינוד אולץ להתחתן עם הבחורה בבית שלה תחת איומי אקדח. הוא נחטף על ידי אחיה במכונית בלילה שקדם לכך. השוטרים לא עוזרים לנו". לפי משפחתו, השוטרים ביקשו מכל הגורמים לפתור את הבעיות שלהם בעצמם.

מפקח המשטרה המקומית, לאלאן מוהאן פרסאד, הכחיש את הנאמר והדגיש שהם מטפלים בנושא. "אני בודק את העניין וננקוט בצעדים כנגד האנשים האשמים", הצהיר.