גברים
ג'סי ואביו (צילום: Instagram/xyjesse)
צילום: Instagram/xyjesse

אב ובנו במהפך כפול

צלם סיני החליט לנצל את ההזדמנות שהוריו עברו לגור איתו, כדי להתאמן עם אביו ולחזק את הקשר ביניהם. התוצאה: המהפך הגופני הכי מרגש ואדיר בהיסטוריה של האנושות. או לפחות, בסין

מערכת ערוץ הגברים | mako | פורסם 10:00 10.01.18 

שנה גודל אות

בעולם שבו הדימוי הגופני הוא חלק מרכזי כל כך מחיי היום היום, שני גברים החליטו להפוך לשותפים בחדר הכושר ולתעד את המהפך שלהם. ומה שמיוחד באמת, הוא שמדובר במהפך משפחתי.

ג'סי, צלם בן 32 מן העיר שיאמן שנמצאת על החוף המזרחי של סין, עמד להיות אב והחליט לעשות שינוי באורח החיים שלו. במקום לעשות את המהפך לבדו, ג'סי גייס את אביו להצטרף אליו בחדר הכושר. השניים התאמנו ביחד במשך חצי שנה ובסופו של דבר הצליחו להפוך את השומנים לשרירים – ועל הדרך גם לתעד את כל התהליך באינסטגרם.

הכל התחיל כאשר אמו של ג'סי עברה לגור איתו ועם אשתו בשלבים המאוחרים של ההיריון. אביו של ג'סי, מנהל מפעל לעצי במבוק, עבר גם כן אל ביתו של בנו והביא איתו את כל ההרגלים המגונים שלו – הכוללים צריכת אלכוהול מסיבית כמנגנון להתמודדות עם דיכאון.

ג'סי הציע לאביו להתאמן איתו, בתקווה שזה יחזיר לו את שמחת החיים ואולי גם יחזק את הקשר ביניהם. אביו הסכים והשניים התחילו להתאמן בהדרגה. ראשית כל, הם עשו הליכות ארוכות אשר הפכו בשלב מאוחר יותר לריצות קלות. אחר כך, השניים התחילו להתאמן בחדר הכושר ולעקוב אחרי השינויים הגופניים שלהם כל 10 ימים.

מה שהתחיל כתוכנית זמנית (שהייתה אמורה להימשך מה-10 למרץ עד ה-30 בספטמבר של השנה שעברה) הפך לדרך החיים החדשה של ג'סי ואביו – והשניים טוענים כי בכוונתם להתמיד במשטר האימונים החדש שלהם.