גברים
זוג לפני שינוי (צילום: אינסטגרם\ohwendyoh)
צילום: אינסטגרם\ohwendyoh

המהפך של המאמנים האישיים

אנחנו יודעים שעם השנים אתם אמורים להיראות עייפים, מקומטים ומבוגרים יותר, אבל מסתבר שאם תתחייבו עם הפרטנר לאורח חיים בריא - כל המראה שלכם יכול להשתנות. הנה, תראו את ההוכחה של הזוג הבא

מערכת ערוץ הגברים | mako | פורסם 09:50 07.01.18 

שנה גודל אות

הייתם מצפים שאחרי עשור של זוגיות תיראו גרוע יותר מאיך שהתחלתם הכל, נכון? בכל זאת, השנים לא עובדות עליכם כמו שהן עובדות על יין. אלא אם כן, אתם הזוג הבא.

ג'וזף בן ה-29 והנסי בת ה-30, הם מאמנים אישיים שחיים בסאן דייגו שבקליפורניה, ומנהלים זוגיות כבר עשר שנים. ב-2016 ג'וזף החליט לעשות צעד נוסף ולהציע נישואים לאהובתו בזמן טיול בפריז, ואולי זה מה שגרם לשניים לעבור מהפך חיצוני רציני.

בתמונה שהעלתה הנסי לאינסטגרם שלה, היא מראה לגולשים כיצד השניים נראו בתחילת ההיכרות ביניהם לעומת איך שהם נראים עכשיו - ולגולשים אין ספק איזה מראה הם מעדיפים.

היום השניים חטובים יותר ומתחזקים מראה טבעי יותר, כשהנסי ויתרה על פאה, סלסולים כימיים והחלקות וג'וזף ויתר על הגילוח. תמונת הלפני ואחרי של הזוגיות שלהם הפכה לוויראלית, עם יותר מ-61 אלף לייקים באינסטגרם של הנסי ועוד אלפי שיתופים ברחבי הרשתות החברתיות.

גולשים בארה"ב הכתירו את הזוג הזה בתור דוגמה לדברים הטובים שקורים לזוגות כשהם דבקים באורח חיים בריא ומחוייבים לשמור ביחד על שגרת האימונים שלהם. 

 

 

 

 

כל מה שנשאר זה לפרגן. ואנחנו ניתן לאחרים לעשות את זה בשמנו.