המשטרה עצרה היום (ראשון) עבריין מין, פדופיל בן 53, בחשד שנהג לשכור רכבי יוקרה על מנת לפתות נערים. מעצרו של עבריין המין התאפשר לאחר שפקחים של יחידת "צור" של שב"ס צפו בו בשעת מעשה.

"במסגרת פעילות סמויה של צוות דרום ביחידת צור אחר מפוקח בן 53, תושב ירושלים, בעל סטייה מינית פדופילית ברמת מסוכנות גבוהה, הוא נצפה כאשר הוא נע על רכב יוקרה אותו על פי החשד שכר לטובת משיכת תשומת הלב של קטינים ממין זכר", נמסר בהודעת שב"ס.

המפוקח נצפה כאשר הוא מעלה נער בן 15 לרכב היוקרה ששכר. עם זיהוי ביצוע העבירה, עבריין המין עוכב תוך כדי נסיעה בכביש ותועד כאשר הקטין יושב לצידו.

לאחר שתועד לצד הנער ברכב, קצין הפיקוח של יחידת "צור" הוציא את העבריין מרכבו ולמקום הוזמנה ניידת משטרה שעיכבה את המפוקח לתחנת המשטרה. עבריין המין נעצר בגין התחברות ויצירת קשר עם קטינים.

"קציני הפיקוח של היחידה פעלו במישור סמוי במסגרת פעילות מבצעית משולבת אמצעים על־מנת לסכל כל אפשרות לביצוע פגיעה מינית מצידו של מפוקח ברמת מסוכנות הגבוהה ביותר", מסר מפקד יחידת "צור", סג"ד אלישב סאסי. "בזכות הנחישות והמקצועיות של קציני הפיקוח, בשילוב מודיעין איכותי, נמנעה בסבירות גבוהה עבירת מין כנגד הקטין".