כוכב הרשת אלעד לוי (35) שוחרר ממעצר בתנאים מגבילים בהסכמת המשטרה לאחר שהחקירה בעניינו, בחשד לתקיפה מינית וביצוע עבירות מין בצעירות, חלקן קטינות, נקלעה למבוי סתום. על לוי ייאסר ליצור קשר ישיר או עקיף עם מי מהמתלוננות נגדו.

למרות שהוגשו נגדו 11 תלונות בגין חשדות לאונס, בעילה אסורה בהסכמה ומעשה סדום, החוקרים ביחידה ללוחמה בפשיעה במשטרת מרחב ירקון לא הצליחו להוכיח את החשדות החמורים נגד לוי, גם לאחר העימות שנערך בימים האחרונים בינו לבין כמה מהמתלוננות.

בשתי הארכות המעצר האחרונות השופט בבת משפט השלום בתל אביב שנחשף לראיות העיר למשטרה כי בשתי התלונות המרכזיות נגד לוי יש קשיים ראייתיים של ממש. גורמים במשטרה ציינו כי למרות השחרור של לוי החקירה נגדו תימשך כדי להגיע לחקר האמת.

בדיון האחרון קצין החקירות חשף שלוי נהג להביא לאודישנים ולקליפים שצילם בעיקר קטינות. אבל בשורה התחתונה זה לא סייע לצוות החקירה המיוחד להתקדם בהשגת ראיות נגדו. סנגורו, עו"ד שי שורר, טען שהיחסים בין לוי לחלק מהמתלוננות היו בהסכמה וכי כמה הן ניסו לסחוט ממנו כספים.

קצין החקירות של היחידה ללוחמה בפשיעה במשטרת מרחב ירקון, רפ"ק אורן ששון, חשף בדיון כי לוי, כוכב רשת ממעלה אדומים, הודה בחקירתו כי נהג לשתף בקליפים שלו נערות מתחת לגיל 18. "הוא היה מבצע בדיקה ומגלה אם אותן בחורות מעל גיל 16 או מתחת", ציין.

עו"ד שורר טען מנגד כי בסיום אחד העימותים, אחת המתלוננות הטיחה בלוי כי התאכזבה לאחר שהבטיח לה קשר רציני. הוא קבל על טענת החוקר לפיה המתלוננות הן קורבנות, וציין כי בעקבות אכזבתן לכאורה הן התלוננו וניסו לסחוט את לוי. עוד טען במהלך הדיון, כי יש סרטון והקלטה של מתלוננת ששוחחה עם חברתה, לפיהם היא רצתה לסחוט את לוי ולכן התלוננה. לוי התערב וציין כי "היא שלחה לי הודעה ואמרה 'אתה מעולם לא היית גבר של בחורה אחת'. בגלל זה הסכמתי להמשיך איתה את הערב".

"הוא נתן לי לשתות הרבה וודקה וצ'ייסרים. לקח אותי לחדר בבית מלון בתל אביב ולאחר מכן אנס אותי", סיפרה אחת הקטינות שהתלוננו נגד לוי בשבוע שעבר. "קמתי מהמיטה והייתי בלי בגדים. הוא ניצל את זה שאני שתויה מהאלכוהול שנתן לי ולא יכולתי להתנגד לו. הייתי מעורפלת לגמרי. לא יכולתי לזוז. הייתי גמורה. לא האמנתי שאדם כזה, נשוי, יעשה לי דבר כזה נוראי. הוא גמר לי את החיים".