ד', צעירה בת 23 ממרכז הארץ שניצלה מהטבח במסיבת הנובה, נעצרה השבוע על ידי שוטרי תחנת רחובות בחשד למעורבותה בתאונת פגע וברח.

מחקירת בוחני התנועה עולה כי ד' סטתה מהנתיב שלה בעת שנהגה השבוע בנס ציונה, ודרסה שני הולכי רגל. עוד עולה כי לאחר הפגיעה היא נמלטה מהמקום, מבלי להזעיק עזרה, והותירה את השניים פצועים.

בעקבות האירוע שני הנפגעים נזקקו לטיפול רפואי ופונו על ידי צוות מד"א לבית החולים כשמצבם קל. במקביל, חוקרי המשטרה פתחו בחקירה ואספו ממצאים וסרטוני מצלמות אבטחה מהמקום – מה שהוביל למעצרה של ד'.

ד' חשודה בעבירות של נהיגה בקלות ראש, סטייה מנתיב, הפקרה לאחר פגיעה, ואי דיווח על תאונה עם נפגעים. עבירות שבמידה ותורשע בהן היא עלולה לרצות עונש של עד 14 שנות מאסר בפועל. היא נחקרה במשך תשע שעות, והכחישה שנהגה במכונית או פגעה באנשים.

במהלך דיון שנערך בבית משפט השלום בראשון לציון ביקש חוקר המשטרה להאריך את מעצרה. סנגורה, עו"ד ירון פורר, ביקש לשחררה למעצר בית והגיש לבית המשפט מסמך רפואי בו צוין כי היא סובלת מחרדות וקשיים נפשיים בשל הטראומה שחוותה. לדבריו, החוקרים טענו בפני החשודה כי אם תודה הם ישחררו אותה, אך החוקר הכחיש את הדברים.

השופט גיל גבאי האריך את מעצרה של ד' בשלושה ימים נוספים, כדי לאפשר לחוקרים לסיים את החקירה בעניינה. לצד זאת, הוא הורה לחוקרים להשגיח עליה באופן צמוד כדי שלא תפגע בעצמה או באחרים.