ראש ארגון הפשע מתל אביב, יוסי מוסלי, נעצר הבוקר (ראשון) על ידי המשטרה, בגין מעורבותו במספר אירועים פליליים במסגרת סכסוך עם ארגון הפשע של ערן חייא.

מדובר בסכסוך מתמשך של החשוד עם חייא, שעל פי דיווחים במלזיה נעצר במלזיה. במסגרת הסכסוך בוצעו חיסולים וניסיונות חיסול של עבריינים, וכן נזרקו רימונים ומטעני חבלה במרכז הארץ. 

מוסלי נעצר על ידי חוקרי יאחב"ל בחשד למעורבות בפיצוץ מטען חבלה במכוניתו של איש עסקים המוכר למשטרה מתחום הבוררות, שמתגורר בשכונת רמת אפעל ברמת גן. בנוסף נחשד מוסלי במעורבות בזריקת רימון לעבר בית בחולון. בתגובה, נזרק רימון רסס לעבר ביתו של מוסלי ביישוב סביון. מוסלי לא שהה בבית אלא רק ילדיו ואשתו. בעקבות זריקת הרימון נגרם נזק לכמה כלי רכב.

מוסלי, כך חושדים החוקרים, שלח אנשים מטעמו לזרוק רימונים על עבריינים או אנשים עסקים המזוהים עם חייא כחלק מהמלחמה ביניהם. מוסלי החליט לייצג את עצמו בבית המשפט כסוג של התרסה כלפי המשטרה על כך שאין לה ראיות נגדו ושהוא אינו זקוק לעורך דין פלילי שייצג אותו.

"הכול פה מכור. שיגידו כמה ימים הם (הכוונה לחוקרי המשטרה) רוצים, אני מוכן שישלחו אותי לכלא, הכל מכור. אני לא רוצה ייצוג, שהחוקר יגיד כמה ימים מעצר הוא רוצה את ממילא תאשרי לו", קבל מוסלי בפני השופטת דורית סבן-נוי מבית משפט השלום בראשון לציון.

מוסלי אף הכחיש שיש לו סכסוך עם חייא. "עצרו אותו סתם על סמך שטויות שכותבים בתקשורת כאילו שיש סכסוך ביני לבין ערן חייא. אין שום סכסוך. הוא חבר שלי", הפתיע מוסלי.

השופטת החליטה להאריך את מעצרו של מוסלי בחמישה ימים בטענה שקיים חשד סביר שיש ראיות הקושרות אותו לאותם מקרים.