תושבת בני ברק התקשרה לפני מספר ימים למוקד 100 של המשטרה ודיווחה שבעלה נעדר מזה כמה שעות. "אני מודאגת מאוד. בעלי נעדר כמה שעות ולא עונה בטלפון", הסבירה האישה למוקדנית.

לאחר שהאישה מסרה את הפרטים של בעלה, הוא אותר לבסוף על ידי שוטרי סיור של תחנת חדרה באזור התעשייה בעיר. השוטרים חשדו בצורה שבה נסע, והחליטו לערוך חיפוש במכוניתו.

השוטרים ביקשו מהבעל, בן 23, לעצור בשולי הכביש. בחיפוש שערכו במכוניתו נמצאו 160 גרם קוקאין.

הבעל נעצר ונלקח לחקירה בתחנת המשטרה. הוא התקשה להסביר לשוטרים מה עושים הסמים במכוניתו. בתחילה טען שהסמים נועדו לשימוש עצמי, אבל לאחר מכן החליט לשמור על זכות השתיקה ולא ענה לשאלות החוקרים מחשש שיפליל את עצמו. 

האיש הובא להארכת מעצר בבית משפט השלום בחדרה. בבקשה להארכת מעצרו הסביר החוקר את השתלשלות האירועים שהובילו לתפיסתו - מהשיחה של אשתו למוקד שדיווחה על היעלמותו הפתאומית, ועד נהיגתו החשודה שהובילה לחיפוש ברכבו.

החוקר טען שהבעל שומר על זכות השתיקה ושהוא מסרב למסור את הקוד לפתיחת הטלפון. החוקרים חושדים שהם עשויים למצוא שמות של סוחרי סמים או לקוחות.

סנגורו, עו"ד קובי בן שעיה, טען כי הסמים נועדו לשימוש עצמי ולא לסחר. מעצרו הוארך פעמיים בבית המשפט. בימים הקרובים המשטרה תגיש נגדו כתב אישום.