ניסיון נועז של גבר לזכות חזרה בליבה של חברתו נכשל כישלןו חרוץ אחרי שהוא נדהם לגלות שהיא כבר לא פנויה, לא מחכה לו - והכל בדרך הכי כואבת שיש.

בסרטון מצחיק/עצוב ביוחד (תחליטו אתם) שעלה לפייסבוק לפני כשבוע, אפשר לראות את חואן מרסלו, תושב מקסיקו, עומד מול ביתה של זוגתו לשעבר, מריאנה, ומקדיש לה שיר.

"אני יודע מהי אהבה", שר מרסלו, "זה כמו לגעת בשמיים". בשלב מסוים, אפשר לראות את מריאנה יוצאת מביתה ומביטה באהובה לשעבר, הזמיר הצעיר, מעבר לשער הכניסה לחצר.

באותו רגע נשמעת מריאנה כשהיא מבקשת ממנו לעזוב את המקום, אך ללא הואיל. מרסלו היה נחוש בדעתו לזכות בה בחזרה. לפתע, ההופעה המאולתרת (לפי התו הסגול?) מקבלת תפנית בלתי צפויה כשבן זוגה הנוכחי של מריאנה יצא מהבית.

באותו רגע, כמו שניתן לראות בבירור בסרטון כאן למעלה, הבעת הפנים של מרסלו משתנה ברגע, לפני שהוא פורץ בבכי מול כל הנוכחים כשחבריו הקרובים ניגשים לנחם אותו ואחד מהם אפילו נשמע אומר לו: "תירגע, תירגע. זה לא הגיע לך".

התקרית הביזארית התרחשה בעיר מריאלה, ששוכנת במדינת מיצו'אקן שמברכז מקסיקו, והסרטון, שעלה לחשבון הפייסבוק Navarretes México, הפך עד מהרה לוויראלי עם יותר מ-306 אלף לייקים, 217 אלף שיתופים ו-40 אלף תגובות.

"זה שיר שהאקס שלי היה שר לי", כתבה אחת המשתמשות. "זה מציף אצלי כל כך הרבה זיכרונות. עצוב מאוד". גולשת אחרת התרשמה מהאופן שבו מרסלו לא הפסיק לשיר, גם תוך כדי הבכי, בזמן שאחד אחר הוסיף: "גם כן, חברים. תנתקו את הכבלים, קחו לו את המיקרופון, תורידו את הטלפון ולכו תעזרו לו".