ארה"ב: מותה של נערה בת 17 שנורתה למוות מכדור תועה במהלך קטטה בשכונת הוליווד, לוס אנג'לס מסעירה את המדינה לאחר שהתקרית כולה צולמה על ידי עוברי אורח.

האירוע הטארגי התרחש לפני כמה ימים באחת הצמתים בשכונה, שם נערך מירוץ מכוניות לא חוקי שהתדרדר לתגרה המונית, ובסרטון ניתן לראות כיצד אחד האנשים המעורבים בקטטה שולף אקדח ופותח באש, ושניות לאחר מכן ומצלמה עוברת להתמקד בגופת הקורבן ששרועה על המדרכה.

עדי ראייה שנכחו במקום מספרים ששני אנשים נורו במהלך התקרית: גבר שפונה לביה"ח עם פציעות קשות שניצל בנס, ואלחנדרה אסטרדה, הצעירה שמותה נקבע במקום. 

 

 

בהמשך דווח כי כוחות המשטרה בעיר עצרו לפני מספר ימים את רמון רוק מונריאל, תושב טקסס בן 33, בחשד לרצח הנערה, ובהודעה שנמסרה לכלי התקשורת נאמר כי מונריאל אותר בעיר קרסון, כמה עשרות ק"מ ממוקד האירוע כשהוא חמוש. 

בני משפחתה של הצעירה שנורצה למוות פתחו לאחרונה קמפיין גיוס כספי המונים לצורך תשלומי סידורי הלוויה של שלה, ובתיאור הקמפיין נכתב: "אלחנדרה הייתה רק בת 17 ורק התחילה לחיות את חייה. היא הייתה במקום הלא נכון ובזמן הלא נכון. לצערנו, ההחלטה הזאת עלתה בחייה. האובדן שלה קשה, אבל היא תמיד תישאר בליבנו".

בני המשפחה הוסיפו כי בכוונתם לארגן לה את טרס הלוויה שמגיע לה וביקשו מאנשים לתרום ככל יכלתם ולהתפלל למען עילוי נשמתה.