ב-26 במרץ האחרון הודיע קונור מקגרגור על פרישתו מה-UFC ועולם אמנויות הלחימה ובכלל - ומאז נראה שבכל פעם מחדש עולה השאלה מתי הוא יבטל את פרישתו ויחזור להילחם.

אחרי שבאפריל רמז לכך שהוא חוזר, חזר בו, ואז הודיע שוב על חזרתו - מסתמן כי מקגרגור ישוב להילחם רשמית תחת ה-UFC ממש בקרוב, או ליתר דיוק בתחילת 2020.

הארגון שראה את מקגרגור פורח תחת כנפיו והפך אותו לכוכב הכי מוכר שלו, ייפתח שוב את דלתיו ויקבל אליו חזרה את הבן הכי מוכשר שלו, כך על פי דיינה וויט, נשיא הארגון: "קונור חתם והקאובוי מוכן", סיפר נשיא ה-UFC בראיון לערוץ ESPN.

בהמשך חשף וויט כי הקרב הראשון של קונור צפוי להיות מול דונלד סרון (הקאובוי"), ועל פי פרסומים ראשונים ושונים, נראה שהקרב המצופה ייערך ב-18 בינואר הקרוב בלאס וגאס במסגרת אירוע ה-UFC 246.

כעת, אחרי שהרוחות נרגעו מעט מאז ההודעה על חזרתו של קונור, הוא מצא זמן להתראיין למגזין Men's Health, שם סיפר על הדיאטה החריגה שלו לקראת חזרתו לזירה, ושיתף את התפריט היומי שלו.

"אני לא אוכל טייק אווי ושום דבר בסגנון הזה", פתח קונור בסערה. "אני אוכל בשרים וירקות באיכות גבוהה, ופחמימות טובות כמו בטטה ודלעת. זה הכל. אם צריך להיות יותר ספציפי, אני בעיקר אוכל בשר טוב, קצת פירות כמו בננות. ביצים ואומלט מעולה עם האמריקנו שלי בבוקר או כארוחת בראנץ'".

"חשוב לי להשיג כמה שיותר מנות חלבון בזמן שאני מתאמן", הוסיף קונור. "זה עוזר לי לבנות את מסת השריר שלי ולהתאושש - אז לפעמים אני משלים את זה עם שייקים שונים של חלבון. בכל הקשור למשקאות - אלכוהול זו ממש מילה גסה מבחינתי בדיאטה הזאת. אני בעיקר שותה מים או מי קוקוס - נוזלים הם עניין קריטי, והדבר הראשון שאני עושה בבוקר הוא להתמתח ולשתות מים".

למרות זאת, כוכב ה-UFC התוודה שלמרות הכל יש מאכלים שהוא לא יכול לעמוד בפניהם - לא משנה תחת איזו דיאטה הוא נמצא: "אם מישהו יביא לי פתאום חבילת עוגיות או מאפים ליד הקפה, זה באמת משהו שאני לא יכול לעמוד בפניו ואז אני אכן עולה קצת במשקל".