לריסה שואלת: פליז פליז פליז נאוה, תעשי חריגה פעם אחת ותשתפי גם שאלה של אישה. אני יוצאת עם מישהו 3 חודשים והוא מושלם והייתי יכולה להתחתן איתו אפילו, אם רק לא היה לו קטע אחד מוזר... הוא אוהב ללקק את הפנים שלי באמצע הסקס וליילל כמו זאב! זה ליקוק מוגזם, מלא רוק. ואחרי שהוא עושה את זה הוא גם אוהב לתת לי סטירות לחי וכל מה שאני חושבת עליו זה שהפרצוף שלי דביק ומסריח. הוא בטוח שזה מדליק אותי כי אני לא אמרתי כלום, ועכשיו אין לי מושג איך לומר לו שאני בעצם לא אוהבת את זה בכלל. עבר יותר מדי זמן וחלון ההזדמנויות קצר. מה אני אמורה לעשות? אני רוצה להמשיך להיות איתו כי הוא מושלם.

לריסה, חמודה - ביוץ זה חלון הזדמנויות קצר. שעות קבלת קהל בביטוח לאומי הן חלון הזדמנויות קצר. להציל כלכלית שורדי שואה זה חלון הזדמנויות קצר. אבל לומר לגבר שלך שלא מתאים שהוא ילקק את הפנים שלך, יילל כמו זאב ויסטור לך תוך כדי? אין לזה "חלון של הזדמנויות" - יש דלת ענקית והיא פתוחה 24/7.

לפני הכל, אני רוצה לומר משהו חשוב: הורדתי שלושה קילו. אבל זה בטח לא מעניין אותך אז אני אעבור לדבר השני החשוב: אם היית מרגישה עוררות מינית ממה שהוא עושה במיטה והכל היה נעים לך וכיף, זה היה בסדר גמור ואיש איש בחרמנותו הביזארית יחיה.

אבל אם יש אקט מיני שלא בא לך לעשות, או שאת לא רוצה לשתף איתו פעולה, תהיה הסיבה אשר תהיה - אז לא. את לא צריכה להסביר למה (אם כי, זה ברור) ואת לא צריכה לחכות לרגע הנכון לומר לו את זה (לא שיש רגע נכון לומר "אכפת לך להפסיק את משחק התפקידים שבו אתה מתחזה לזאב ואני הסיפור הבא של חיים אתגר?").

צריך להבין שלכל צד במערכת היחסים יש העדפות מיניות משלו ויחסי מין מעולים לא הופכים לכאלה סתם כך. כדי להגיע למקום של אינטימיות חיובית שנעימה לשניכם, צריך לשמור על כנות ותקשורת פתוחה ולסמוך על הפרטנר. את צריכה לומר לו בצורה בוגרת שאת מבינה שהוא אוהב את זה, אבל שעלייך זה לא עובד ואפילו גורע מהחוויה.

חוץ מזה, אתם רק 3 חודשים ביחד – אין סיבה להגיע לסקס הפרוע מיד בהתחלת הקשר, בטח כשאת עדיין לא מרגישה 100% בנוח איתו. ובכלל, הרבה זוגות לא בהכרח משדרים על אותו גל בכל הקשור ליחסי מין ולא תמיד מדובר בהרמוניה מושלמת. מה את חושבת, למשל, שעושים זוגות שבהם שני הצדדים אוהבים להרגיש כנועים? זה לא אומר שאי אפשר למצוא את המקום האחר שכיף ונוח לשני הצדדים, רק שלפעמים זה לוקח זמן ומאמץ משותף.

ותזכרי: במקרה הכי גרוע, אם חוסר שיתוף פעולה שלך זה דיל ברייקר מבחינתו - אז בעצם לא מדובר במקרה הכי גרוע, כי זה אומר שנפרדת ממישהו שהיה ממשיך ללקק לך את הפנים באובססיביות, ליילל ולסטור לך למרות שאת לא מעוניינת. אה ואם תרשי לי לסיים בהתנצלות: לקח לי חודש לראות את הפנייה שלך. אני כל כך מקווה שלא חיכית לי.

טרטר שואל: אני ממש אוהב לדחוף דילדו לתחת. מישהי קנתה לי לפני שנים דילדו מעפן ליום הולדת כבדיחה, וסתם שיחקתי איתו פעם אחת וזה היה מדהים. מאז אני בדרך כלל מאונן עם דילדו. יש לי חברה כבר שנה והיא לא יודעת את זה. אני לא רוצה שזה יהיה לה מוזר מדי או שהיא תחשוב שאני גיי. זה הופך אותי לשקרן חרא, או שזה שקר לבן מקובל?

בוא נתחיל מלמה לשקר בכלל? כשהתחלתי לקרוא את השאלה, הייתי בטוחה שתרצה להתייעץ על הדרך הכי טובה לשתף את הפרטנרית בזה, כדי שהיא תיקח חלק בהנאה המינית שלך, אבל אתה בכלל סתם רוצה לדעת אם זה בסדר לשקר כאן. אז התשובה היא: כן, זכותך לשקר. אבל למה לך?

מעבר לזה שאני לא חושבת שבריא לדרג לעצמך עוצמות והשפעות של שקרים, אתה היחיד במקרה הזה שייסבול מלשקר אבל היחיד גם שיכול להרוויח מלומר את האמת. מבין מה אני אומרת פה? אם תשתף את הפרטנרית, אולי תוכלו לפתח מערכת יחסים אינטימית טובה ומספקת יותר, אבל אם לא - היא לעולם לא תדע שזה מה שעושה לך נעים. אתה תפספס חוויה מינית טובה יותר ותרגיש לא שלם שאתה מסתיר צד שלך ממנה.

ואגב, מעניין אותי א': למה שהיא תחשוב שאתה גיי? וב': למה שתפחד מזה? האזור שעושה לך נעים ומי שעושה לך נעים אלה שני דברים נפרדים. זה שנעים לך להחדיר דברים לפי הטבעת, לא אומר שאתה מעדיף שגבר יעשה לך את זה. ואני אשמח אם כל הגברים שקוראים את זה עכשיו יורידו את ההומופוביה שלהם למינימום, כי תן לי לגלות לך משהו: הרוב המוחץ של השאלות המיניות שאני מקבלת מגברים, קשורות לפי הטבעת שלהם. 

יודע מה, טרטר? אם כבר אווירת ראש השנה, אז אולי הגיע הזמן באמת לפתוח דף חדש ולהחליט שגברים לא צריכים להסתובב בעולם כאילו כל תכליתם להיות יצורים מיניים, כשהאמת היא שהם מלאי בושה ופחד לגבי המיניות שלהם. לא שאכפת לי מכם, פשוט אשמח אם תגוונו בשאלות במקום לקבל 10 מיילים ביום עם הכותרת "דחוף: מה זה אומר אם אני אוהב להחדיר דברים לתחת??".

אם גם לכם יש שאלות על זוגיות, מין, יחסים ואהבה, אתם מוזמנים לפנות לנאוה מרקו בפייסבוק או במייל. וניסחנו את זה בלשון זכר כי חלאס, זה היה חד פעמי העניין הזה