תקרית מביכה במרכז חיסונים באמריקה הלטינית, שם עובדים נחרדו לגלות שסרטוני ההסברה על מסך הטלוויזיה באחד מאזורי ההמתנה התחלף בסרט פורנו. התקרית הביזארית ארעה בתחילת השבוע במרכז החיסונים בעיר סן חוזה שבקוסטה ריקה - וכמובן שהיא צולמה על ידי אחד המתחסנים.

בסרטון שעלה לטוויטר אפשר לראות את התגובה המבוהלת של עובדי המקום כשעל מסך הטלוויזיה נראות לפתע שתי נשים בהלבשה תחתונה נוגעות אחת בשנייה - כל זאת בזמן שכמה אנשים ניסו לכבות את הטלוויזיה ללא הצלחה. בשלב מסוים אחד העובדים קם וניתק את כבל החשמל והתמונה נעלמה.

אנתוני ברבוזה, אחד המתחסנים שהגיעו למרכז באותו יום התייחס לתקרית הביזארית בשיחה עם כתבים מקומיים וסיפר: "המסך שידר בהתחלה רק סרטוני הסברה, אבל פתאום זה השתנה לשתי הנשים האלה. אף אחד לא נפגע מזה. למעשה, כמה אנשים שישבו איתי באזור המתנה אפילו צחקו. עובדי המקום היו נראים מאוד מבולבלים ונבוכים".

עד כה עדיין לא ברור עם התקרית היא תוצאה של טעות אנוש או תעלול - אבל מה שבטוח הוא שהסרטון הפך מאז לוויראלי עם יותר מ-275 אלף צפיות, 16.4 אלף לייקים, קרוב ל-5,000 שיתופים ויותר מ-1,000 תגובות.

אגב, קוסטה ריקה מוגדרת כיום בתור מוקד ההדבקות ה-5 בגודלו באמריקה הצפונית והתיכונה, עם יותר מ-336 אלף נדבקים מאז התפרצות המגפה ולמעלה מ-4,200 מתים מהנגיף. לאחרונה צוותי רפואה במדינה החלו לחסן את האוכלוסייה המקומית כאשר 20% מהתושבים קיבלו בינתיים את מנת החיסון הראשונה.