לנה רודס הדהימה לאחרונה את העוקבים שלה ברשתות החברתיות אחרי שסיפרה על מה שחייב להיות אחד הדייטים הגרועים בחייה: אושיית הרשת בת ה-24 חשפה בפודקאסט 3 Girls 1 Kitchen את כל הפרטים על הדייט הביזארי שהיה לה עם כוכב NBA מקבוצת הברוקלין נטס.

רודס, או בשמה האמיתי אמרה מייפל, סיפרה שהדייט התחיל דווקא לא רע בכלל אחרי ששחקן ה-NBA (שפרטי זהותו נשמרו בסוד) הזמין אותה למשחק – ואפילו ארגן לה תא VIP מיוחד. מאוחר יותר השניים כבר יצאו יחד לארוחת ערב ושם היא נדהמה לגלות שתצטרף אליהם אישה נוספת.

"הבחור שהזמין אותי לארוחת ערב הביא איתו עוד מישהי", סיפרה רודס. "בסופו של דבר עזבתי את המקום, אבל לא בגלל הבחורה הנוספת. הבנתי מהר מאוד שהדייט לא הולך לשום מקום כי הוא היה ממש משעמם".

"אני לא מתכוונת להיות מגעילה, אבל הבחור הזה לא ממש עניין אותי", הוסיפה רודס. "שאלתי אותו מה הוא חושב על זה ועל זה - והוא כזה 'אין לי שום דעות על זה'. אני שואלת אותו מה הדבר שהוא הכי אוהב לעשות - והוא כזה 'אין לי'. הוא גם אמר את זה ברצינות, זה לא שהוא ניסה לטרפד את השיחה. הוא פשוט לא היה מספיק מעניין בשבילי".

מאז שרודס חשפה את הדייט המאכזב, גולשים רבים ניסו לנחש באיזה כוכב NBA מדובר – כאשר הסברה הרווחת היא שמדובר בקווין דורנט. למרות זאת, נדגיש שמדובר בשמועה גמורה שלא אושרה בשום מקום.

רודס, כזכור, פרצה לתודעה העולמית בעקבות היותה חלק מתעשיית הפורנו האמריקאית. היא עבדה בתעשייה לסירוגין לאורך תקופה של 8 חודשים, ואז עזבה וטיפחה לעצמה קריירה כאינפלואנסר (משפיענית) ברשתות החברתיות ובעבר אף התייחסה לתקופתה בתעשיית הפורנו והצטערה עליה מאוד.

"אני לא אומרת שכל מה שעשיתי היה נוראי - אבל היו לי כמה אקטים שהותירו בי צלקת נצחית", סיפרה. "אני רק מקווה שהחוויה שלי תעזור לאנשים אחרים להתמודד עם הקושי שלהם – בין אם זה לקחת החלטות טובות יותר או אפילו להוציא את עצמם מסיטואציות לא נעימות".