סיפורו של צעיר קולומביאני הפך להיסטריה ברשת לאחר קעקוע ביזארי ומופרע שבחר לעצמו; סנטיאגו ארסילה רצה שהקעקוע הבא שלו יהיה מיוחד ויוצא דופן, ואחרי שנתקל בתמונה ספציפית במהלך שיטוטיו ברשת, הוא החליט שהדבר הכי נכון מבחינתו יהיה לקעקע את איבר מינו. אבל את כולו.

אחרי הבחירה "ללכת על זה", ארסילה החל לפנות לכמה מקעקעים ברחבי קולומביה בנסיון למצוא את מי שיסכים לבצע את המשימה הביזארית, וזה המקום לציין שהוא חיפש מקעקעת, אחרי שטען שהוא ירגיש נוח לבצע זאת רק אם זו תהיה אישה שתקעקע אותו.

אחרי שפנה לשמונה מקעקעות ורק שתיים ענו לו בחיוב, הוא החליט לבחור במקעקעת לאורה אריאס, תושבת העיר ארמניה (צפון מזרח קולומביה), שהסכימה לקחת על עצמה את המשימה, זאת למרות שזו הייתה הפעם הראשונה בה התנסתה בקעקוע מהסוג הזה.

למרות שידע שהוא רוצה לקעקע את כל איבר מינו, לסנטיאגו לא היה מושג איזה קעקוע זה יהיה, ואחרי מספר סשנים עם לאורה, השניים שינו תוך כדי תנועה את העיצוב עד שהגיעו לתוצאה הסופית.

הקעקוע עצמו מורכב מנחש שמתפתל סביב איבר מינו של סנטיאגו - זנב הנחש קועקע על עטרת האיבר, וראשו מגיע עד לאזור שבין איבר המין לאגן - שם הוסיפו השניים פרח לוטוס. הקעקוע מורכב משלל צבעים, כשהצבע השולט, כך לבחירתו של סנטיאגו - היה סגול.

קעקוע ביזאר (צילום: instagram/lauraArias)
אאוץ' |צילום: instagram/lauraArias

התהליך כולו כלל חמישה מפגשים שארכו מספר שעות, וסנטיאגו מספר שהוא סבל מכאבים עזים, ובאופן טבעי הכאב הכי קשה היה כשלאורה עברה על אזור ראש איבר מינו. "הכאב באזור הזה לא משתווה אפילו במעט לכאב בכל שאר המפגשים", הסביר הצעיר הקולומביאני. 

"פחדתי פחד מוות לפני הקעקוע הזה", התוודתה לאורה לאחר סיום היצירה. "אבל אין מה לעשות - הייתי חייבת להיות סופר מקצועית, אז פשוט התייחסתי לזה כמו עוד חתיכת עור ועוד אחד משלל הקעקועים שעשיתי בחיי".

בהמשך סיפרה לאורה כי הפעם היחידה בה סנטיאגו נאלץ להיות עם איבר מין זקוף הייתה בפגישתם הראשונה, אז היא הדביקה לו את הסקיצה על איבר מינו. בכל שאר המפגשים סנטיאגו לא יכול היה להגיע למצב זקפה עקב הכאבים העזים.

קעקוע ביזאר (צילום: instagram/lauraArias)
אאוץ' 2|צילום: instagram/lauraArias

"היו לא מעט אנשים שהימרו שהוא לא יצליח לעמוד בכאב וזה לא ייקרה", סיפרה לאורה. "אבל ברגע שיצאנו מהמכון כשסיימנו לצייר את קווי המתאר - האנשים נשארו בהלם מוחלט".

סיפורם של השניים התפשט מהר מאוד ברשתות החברתיות באמריקה הלטינית, ובעוד שחלק מהגולשים נותרו המומים, לאורה מספרת שהחשיפה הרבה שקיבלה הובילה שלושה גברים נוספים לבקש ממנה קעקוע זהה לזה של סנטיאגו.