רקדנית אקזוטית לשעבר חשפה לאחרונה בפני עוקביה ברשת את הסיפורים הכי הזויים שלה מתקופתה בתור חשפנית בלאס וגאס – והעניקה הצצה למקצוע השנוי במחלוקת וכמויות הפסיכים שהיא הייתה צריכה להתמודד איתם על הבמה ולפעמים גם בדרך הביתה.

סטפני פלומרס (26), תושבת ארה"ב, עבדה במשך שנים בסצינת המועדונים בבירת ההימורים האמריקאית, ובאותה תקופה היא טיפחה מערכות יחסים קרובות מאוד עם הלקוחות שלה - זאת כדי שתוכל להעצים הכנסות. היום, במבט לאחור, היא מבינה שההחלטה הזאת הייתה זו שהובילה אותה להתמודד עם כמויות של סטוקרים וכמה נשים עצבניות במיוחד.

"הייתי שולחת הודעות ללקוחות הקבועים שלי באותה תקופה", סיפרה פלומרס. "יום אחד, אשתו של אחד מהם כנראה ראתה את ההודעות שלי, היא איבדה את זה, ובאה ערב אחד למועדון וחתכה לו את הצמיגים. אחר כך היא חתכה גם את הצמיגים שלי".

פלומרס סיפרה שהבעלים של המועדון בו עבדה איתר את האישה בסופו של דבר והראה לה את התיעוד ממצלמות האבטחה: "זה היה מעשה ממש מטומטם מצדה. כל החניון מפוצץ במצלמות, וככל שידוע לי היא לא עשתה את זה יותר לעולם". למרות זאת, פרשת הצמיגים רחוקה מלהיות התקרית המפחידה ביותר בקריירה שלה.

סטפני טוענת שלאורך השנים היא הייתה צריכה להתמודד עם אנשים שהיו עוקבים אחריה ברחוב ואפילו מטרידים אותה בביתה. "אנשים היו מזעיקים לבית שלי משטרה סתם ככה", היא סיפרה. "פעם אחת מישהו אפילו עקב אחרי הביתה, אני מניחה שזה היה לקוח שיכור במיוחד".

וכך, ערב אחד, בזמן שהרקדנית עשתה את דרכה הביתה אחרי משמרת במועדון, היא הבחינה במכונית שנוסעת אחריה ולא עוזבת. בשלב מסוים, היא עצרה בתחנת דלק ואחרי שהנהג הגיע גם הוא למקום, היא ניגשה להתעמת איתו. "זיהיתי אותו מהמועדון", היא סיפרה. "צרחתי עליו בכל הכוח והוא רק אמר 'סליחה! סליחה!'. אחרי התקרית הזאת לא חזרתי לשם יותר".

לטענתה, היום היא עובדת באופן "אקסקלוסיבי" ורק ברשת, בעיקר באינסטגרם (שם יש לה יותר ממיליון עוקבים) ובפלטפורמת התוכן אונלי פאנס. לטענתה, היא בטוחה שגם היום יש לה לא מעט עוקבים אובססיביים, אבל המצב אפילו לא משתווה לזוועות שהיא הייתה צריכה להתמודד איתן בתקופתה כרקדנית בלאס וגאס.