"גברת, גברת! את לא אמורה לשים את זה שם!": אישה אמריקאית הפכה לכוכבת ברשת מכל הסיבות הלא נכונות אחרי שפרסמה בטיקטוק את "מעסה הפנים" החדש שקנתה באמזון.  הגולשת, הילארי שמה, העלתה את הסרטון לטיקטוק והדגימה כיצד להשתמש במכשיר – רק כדי לקבל מבול של הודעות על כך ש"מעסה הפנים" שלה הוא בכלל צעצוע מין.

"חברים אני חייבת לספר לכם על המכשיר החדש הזה שקניתי בשביל העור שלי", סיפרה. "הוא מוצץ ורוטט ומאיץ את זרימת הדם. אפשר גם להגביר את העוצמה שלו בשביל להוסיף גירוי. זה מדהים. רכשתי את זה באמזון וטיקטוק גרם לי לקנות את זה".

@simply.hillary What made me go viral? #poresucker #selfcare #tiktokmademebuyit #momlife #momsoftiktok #VansCheckerboardDay #BetterTogetherChallenge ♬ original sound - Hillary

הסרטון נצפה מאז יותר מ-2.4 מיליון פעמים, גרף 136 אלף לייקים וקיבל למעלה מ-1,800 תגובות – רובן כאמור מגולשים שציינו שהמכשיר נועד "לעסות" אזור אחר בגוף שלה. "מתוקה, זה לא אמור להיות על הפנים שלך", כתבה אחת המגיבות. "תנסי אותו בין הרגליים ותודי לי מאוחר יותר". גולשת אחרת הוסיפה: "אחותי, החלק שמוצץ לא אמור לעסות את הנקבוביות שלך – תסמכי עליי".

אגב, נציין שזו לא הפעם הראשונה שפרסמנו במדור סיפור מופרע על מישהו שהשתמש בצעצוע מין בתור מעסה פנים, ועוקבינו האדוקים אולי זוכרים סיפור מהשנה שעברה, בו אם פתחה את חבילת צעצועי המין של בתה הסטודנטית וחשבה גם היא שמדובר במעסה פנים. האישה הצעירה העלתה מאוחר יותר תמונות של אמא משתמשת במכשיר – ואפילו שמה אותו על הפנים של בעלה. אהבנו.