זהו סיפורם של בני הזוג מאזור השרון, שניהם בשנות ה-40 לחייהם, שעד לא מזמןהציגו תמונה מושלמת של זוגיות וחיו "באושר רב" כמאמר הקלישאה. השניים הם הורים לשני ילדים, הבעל הוא קצין בכיר ביחידה מובחרת והאישה עובדת למחייתה כמחנכת בבית ספר תיכון.

חייהם של השניים התנהלו כאמור עד לאחרונה על מי מנוחות, אבל מתברר שמתחת לפני השטח הבעל ניהל רומן סוער ולוהט עם קצינה ביחידה בה הוא משרת וצעירה ממנו ב-16 שנה.

סיפור הרומן הלוהט נחשף לאחרונה ולאחר שבמשך כשנתיים הבעל הרבה להיעדר מביתו בנימוק של "משימות מבצעיות" ו"אימונים", ובמשך תקופה ארוכה נהג לחזור לביתו ולמשפחתו רק בסופי שבוע.

"בשלב מסוים זה נראה לי מוזר מאוד שבעלי נעדר כל כך הרבה מהבית", טענה האישה, "הוא קצין בכיר שבדיוק היה בתקופת לימודים וההיעדרויות התכופות שלו וזה שהוא היה מגיע הביתה רק בסופי שבוע הדליקו לי נורה אדומה".

הטוויסט בעלילה התרחש לפני כמה חודשים אחרי שהקצינה הצעירה והמאהבת של הגבר חגגה יום הולדת בבסיס, העלתה תמונה שלה לפייסבוק עם זר פרחים גדול ועליו הכיתוב: "אני חווה כרגע את אהבת חיי".

_OBJ

אשתו של הקצין, שהכירה היטב את אותה קצינה צעירה, נתקלה בפוסט והתמונה, ובשלב מסוים החלה לחשוד שמשהו אינו כשור, וניסתה לפצח את התעלומה בניסיון לברר מי קנה לאותה קצינה את זר הפרחים הגדול והמושקע.

וכך, החליטה האישה לבדוק את דפי חשבון כרטיס האשראי המשותף לה ולבעלה, ונדהמה לגלות שבן זוגה אכן רכש ממש באותו יום בו חגגה הקצינה יום הולדת זר פרחים בשווי של כמה מאות שקלים מאחת מרשתות הפרחים הגדולה בארץ.

מהר מאוד הבינה האישה שבעלה בוגד בה עם הקצינה הצעירה, לא חיכתה יותר מדי והגישה תביעה לבית הדין הרבני במקום מגוריה בבקשה לחייב את בעלה לתת לה גט, כמו גם להרחיק אותו מהבית, וציינה ששני ילדיהם תומכים בהחלטה.

הקצין, באמצעות עו"ד שרין סולן, הכחיש שבגד באשתו עם הקצינה הצעירה, אבל הודה שאכן רכש לה זר פרחים, וציין כי כל החיילים ביחידה נתנו לו כסף לרכישת הזר והוא זה שרכש אותו בכרטיס האשראי שלו.

האישה טענה מנגד כי בבדיקה שעשתה בדפי חשבון כרטיס האשראי כחצי שנה לאחור, היא נדהמה לגלות כי הוא רכש לאותה קצינה גם בגדים ונעליים, ולפני פרוץ משבר הקורונה גם מימן לה כרטיסי טיסה לחו"ל בשווי אלפי שקלים.

"אין לי שום מאהבת ואי אפשר להסתמך על דפי חשבון אשראי כדי לחייב אותי להתגרש ולתת גט לאשתי", טען הגבר שביקש שלום בית, אך האישה עמדה על שלה, הביעה התנגדות עזה לכל תהליך של גישור, ובקרוב צפויים הדיינים להכריע כיצד תסתיים הדרמה שהחלה בזר פרחים תמים.