מורה בבית ספר יסודי החליט לשים קץ לשמועות לגבי הרומן שלו עם מורה אחרת והתייחס לסוגיה באמצע שיעור של תלמידיו בכיתה ה'. בסרטון שתיעד את האירוע אפשר לראות את מר סייפורד, מורה למדעים, וגברת ברקר, המחנכת, עומדים מול התלמידים. מר סייפורד אז פונה לילדים ומדבר איתם על מערכת היחסים שלו עם גברת ברקר.

"הרימו את היד אם שמעתם שמועה לגבי גברת ברקר ואני", הוא אומר. "יש שמועה שמסתובבת לפיה גברת ברקר ואני יוצאים זה עם זו. אז הגיע הזמן שנתייחס לזה, כי פנו אליי כבר כמה ילדים בהפסקה ושאלו אותי לגבי זה. אז התשובה היא כן, אנחנו יוצאים אחד עם השנייה". בשלב הזה, הילדים השתגעו מרוב התרגשות.

מר סייפורד המשיך לספר לתלמידים שהוא וגברת ברקר יוצאים אחד עם השנייה והוסיף שהוא "מאוהב בה לחלוטין". כאן הילדים כבר ממש השתוללו. המורה למדעים המשיך: "תהיתי אם גברת ברקר תרצה להפוך לגברת סייפורד?". אז הוא כרע על הברך, שלף טבעת, כל הילדים צרחו מרוב התרגשות וגברת ברקר הסכימה.

הצעת הנישואין הפכה מאז לוויראלית עם יותר מ-1.8 מיליון צפיות בטוויטר, למעלה מ-36 אלף לייקים, יותר מ-4,700 שיתופים ומאות תגובות. "יפהפה", כתבה גולשת אחת. "ועכשיו אני לא מפסיקה לבכות". גולש אחר הסכים איתה וכתב: "וואו... למה דברים כאלה לא קרו כשאני למדי בבית ספר יסודי?". למרות זאת, היו גם לא מעט גולשים שבכלל לא אהבו את ההצעה היוצאת דופן.

"מה אם היא רצתה להגיד לא, או סתם לחשוב על זה?", תהתה גולשת אחרת. "איך היא מסוגלת לסרב מול כל הילדים האלה?". גולשת נוספת גם חשבה שההצעה לא הייתה במקום וציינה: "אם מישהו היה מנסה תרגיל כזה איתי, הוא היה מקבל דחייה ישר לפנים והייתי מסיימת את מערכת היחסים. אין שום דבר רומנטי בלערב חדר מלא בילדים בהחלטה של אדם בוגר".

מה אתם חושבים, רומנטי מצידו או מניפולטיבי?