"לשמלה הזו יש קארמה ממש גרועה – לא יודע מי ירצה אותה": פוסט במרקטפלייס בפייסבוק הפך לוויראלי ברשתות החברתיות, אחרי שסיפק הצצה קטנה לדרמה הענקית שהתחוללה בחייה של כלה לעתיד.

בפוסט אפשר לראות את האישה הצעירה, במקור מסקוטלנד, מציעה שמלה חדשה לחלוטין בחמישית מהמחיר המקורי שלה לאחר שהחליטה לבטל את החתונה – הסיבה? היא תפסה את בעלה לעתיד מקיים יחסי מין עם אחת מבנות המשפחה שלה.

בתיאור השמלה נכתב: "מעולם לא נעשה בה שימוש כי הארוס שלי לשעבר נתפס מקבל מציצה מהסנדקית של הבן שלי. ככל שהיא תיעלם מהר יותר כך יהיה טוב יותר. אני רק רוצה שכל מזכרת שיש לי ממנו פשוט תיעלם". בהמשך היא ציינה שהשמלה עלתה לה 500 ליש"ט, אבל היא מוכרת אותה ב-100 ליש"ט.

הפוסט הפך מאז לוויראלי ברשתות החברתיות, אחרי ששיתפו אותו בפורום r/Trashy באתר האינטרנט Reddit – שם הגולשים מיהרו להגיב לסיפור הביזארי. "הארוס שלה לשעבר הוא פשוט זבל טהור", כתב אחד הגולשים. "שיאים חדשים של טראש".

גולש אחר בינתיים הצטער על מה שקרה לכלה האלמונית וציין: "החתונה הייתה יכולה להיות יפהפייה". למרות זאת, היו גם כמה גולשים שהשתעשעו מהסיטואציה וביניהם גם גולשת שכתבה: "אז... הוא פנוי עכשיו? הבנתי נכון?".