גולשת טיקטוק חשפה לאחרונה את קשר החברות היוצא דופן שרקמה עם המאהבת של בן זוגה לשעבר, ובסרטון שעלה לחשבון של אליזבת' לינדסי, היא הראתה לגולשים איך הא מקבלת ממנה מתנה בציון יום השנה לפרידה שלה מבעלה לשעבר.

"זה יום השנה לפרידה שלי מבעלי והגברת – כלומר, זו שניהלה איתו רומן מבלי לדעת את שמו האמיתי וחוותה ממנו לא מעט התעללות – שלחה לי מתנה. הפעם אלו עוגיות!", סיפרה לינדסי בסרטון והציגה את העוגיות שעוצבו במיוחד וכללו שלל בדיחות פרטיות בין שתי הנשים.

על עוגייה אחת שעוצבה כמו איבר מין נכתב "Sly Bry" (בריי החלקלק), שם החיבה של בעלה לשעבר, ועל אחרת אפשר לראות את המשפט "You're so shady" ("אתה כל כך מפוקפק"), שהיה אחד המשפטים האחרונים שבני הזוג אמרו אחד לשנייה לפני שנפרדו. מעבר לזה, היא קיבלה ממנה עוגייה עם ההקדשה האישית: "סליחה שהזד**נתי עם בעלך".

@elizabethlindsay3

##divorce ##cheaters ##cheatinghusband ##sisterhood

♬ Lofi - Domknowz

לינדסי סיפרה שביום שהיא גילתה על הרומן של בעלה היא שוחחה עם המאהבת שלו שטענה שלא היה לה מושג שהוא נשוי עד שלפתע בעלה הבחין בשתיהן מדברות. "הוא תפס אותי מדבר איתה ודחף אותי ממנה", סיפרה לינדסי. "הוא אפילו צעק עליי וקרא לי מפוקפקת. אז תגידו לי אתם - מי המפוקפק בסיפור הזה?".

הפוסט, כמובן, הפך מאז לוויראלי עם יותר מ-173 אלף צפיות, 35 אלף לייקים ויותר מ-300 תגובות – הרבה מהן ממשתמשים ששיבחו את הקשר הלא צפוי בין שתי הנשים. "מה שיש ביניכן זה דבר מדהים", כתבה אחת הגולשות. "אני מצטערת לשמוע שהזבל הזה פגע בכן".

משתמשת נוספת השתעשעה מהעיצוב של העוגיות וכתבה: "אני רק יכולה לתאר לעצמי את התגובה המבולבלת של האופה שהיה צריך להכין אותן", ובינתיים גולש אחר הגיב שלפעמים הוא נדהם מהדרכים המשונות בהן מגלים חברים חדשים בעולם.