מעריב לנוער
ברוקלין ודיוויד בקהאם (צילום: Getty Images)
דיוויד בקהאם - מאחורייך
|
צילום: Getty Images

ברוקלין בקהאם הפתיע במסיבה של בת הזוג

זה לא סוד שברוקלין בקהאם מגיע ממשפחה שכולה סטייל – לכן זה לא מפתיע שהוא בחר לחגוג במסיבת יום ההולדת של בת זוגתו, השחקנית קלואי גרייס מורץ, כשהוא מאופר עם איילינר שחור שרק מדגיש את הקוליות שלו. כמה גלאם שיואו!

מעריב לנוער | | פורסם 08:41 13.02.18 

שנה גודל אות

כמה שאנחנו אוהבים את ברוקלין בקהאם ואת בת זוגתו קלואי גרייס מורץ! כל מפגש רומנטי של השניים מעביר בנו ריגושים, ומזכיר לנו שמדובר בזוג הצעיר הכי מגניב בסביבה. היא שחקנית מוכרת שפועלת מהיום שבו למדה ללכת, פחות או יותר, והוא בן לשחקן הכדורגל דיוויד בקהאם ומעצבת האופנה/חברת הספייס גירלז לשעבר ויקטוריה בקהאם – מה שהופך אותם לפאוור קאפל מעורר קנאה. 

בסוף השבוע השניים חגגו את יום הולדתה ה-21 של קלואי, במסעדה סופר שיקית במרכז לוס אנג'לס, וסיפרו לכולם על כך ברשתות החברתיות.

השניים נראו קולים בצורה קיצונית, כשבקהאם בלט במיוחד עם אייליינר שחור שגרם לו להיראות כמו רוק סטאר מה-70'S, ואף התעלה על בת זוגתו מבחינת הסטייל, שהתאימה את עצמה אליו בלוק שחור ואיפור מעושן (שהתחלף בהמשך הערב לחליפת שני חלקים מושלמת של "PRADA").

�� special night

A post shared by bb (@brooklynbeckham) on

 

הבנו – אתם לחלוטין הזוג שאנחנו הכי מקנאים בו, אתם לא צריכים להמשיך להשוויץ בזה כל הזמן, אבל הנה גלריית תמונות קטנה מהרגעים הכובשים של הערב: