מעריב לנוער
הילארי דאף (צילום: Stephen Lovekin, GettyImages IL)
עוברת לעולם המבוגרים
|
צילום: Stephen Lovekin, GettyImages IL

הילארי דאף תגלם את שרון טייט בסרט חדש

כוכבת "ליזי מגוויר" ו"יאנגר" עומדת לככב בסרט מתח חדש של חייה של השחקנית שרון טייט, שהייתה נשואה לבמאי רומן פולנסקי, לפני שנרצחה על ידי חברי משפחת מנסון. אנחנו כבר ממש מסוקרנים לראות את התוצאה, ואתם?

מעריב לנוער | | פורסם 08:00 08.02.18 

שנה גודל אות

הילארי דאף מוכרת לנו בעיקר כילדה-שחקנית מהסדרה המצליחה "ליזי מגוויר", אך בשנים האחרונות היא חוזרת לתודעה בתפקידים בוגרים יותר, כמו בסדרה האהובה "יאנגר".

עכשיו דאף קוטפת תפקיד חדש – ומפתיע במיוחד. השחקנית התקבלה לשחק את התפקיד הראשי בסרט "הרדיפה אחר שרון טייט", בו היא תגלם את השחקנית שרון טייט, שהייתה אחת מכוכבות הקולנוע הגדולות של שנות ה60. טייט הייתה נשואה לבמאי רומן פולנסקי, אך בהמשך הייתה ידועה כ"כוכבת" הראשית בסיפור רצח מזוויעה שהסעיר את הוליווד.

טייט הייתה הנרצחת המפורסמת ביותר של חבורת צ'ארלס מנסון, שהיו קבוצות רוצחים שנודעו בכינוי "משפחת מנסון", שהיו אחראים על תשעה מקרי רצח בקיץ 1969, ביניהם של טייט (שהייתה באותו הזמן בהריון).
את הסרט יביים דניאל פארנדס, במאי דוקו-אימה, ש"הרדיפה אחר שרון טייט" יהווה את סרטו הקולנועי הגדול הראשון, ולצד דאף תוכלו לצפות גם בג'ונתן בנט, שאולי מוכר לכם מהסרט "ילדות רעות".

גם הבמאי קוונטין טרנטינו כבר בתהליכי הפקה על סרט המבוסס על חיוו של צ'ארלס מנסון, וילהק, ככל הנראה, את השחקנית מרגו רובי לשחק את טייט. יש לנו תחושה שאתם עומדים לשמוע על הסיפור הזה לעוד הרבה מאוד זמן.