מעריב לנוער
מתוך: פרימיירת
על מי מכוכבי "הארי פוטר" אמה ווטסון הייתה דלוקה?
|
צילום: Getty Images

מפתיע: על מי מכוכבי "הארי פוטר" אמה ווטסון הייתה דלוקה?

זה שיש לנו קראש תמידי על אמה ווטסון זה לא חדש, אבל לגלות שהיא הייתה מאוהבת באחד מחברי הקאסט של "הארי פוטר" גרם לנו להפוך לירוקים מקנאה. אנחנו מודים שמאז ששמענו על זה אנחנו לא מפסיקים לחשוב שזו הייתה יכולה להיות זוגיות מושלמת

מעריב לנוער | | פורסם 08:02 13.02.18 

שנה גודל אות

אמה ווטסון היא כבר מזמן לא רק הרמיוני החנונית מסדרת סרטי "הארי פוטר", אלא שחקנית מוערכת שמצליחה להרשים גם בכישרון המשחק שלה, וגם בפעילות החברתית הפמיניסטית שהיא דובקת בה.

בכל פעם שאנחנו שומעים עליה, הקראש שלנו כלפיה גדל, אך הפעם גילינו שאמה ווטסון בכלל פיתחה קראש על מישהו אחר – והוא שיחק לצידה בסדרת הסרטים המצליחה! 

בריאיון למגזין הנוער "Seventeen" היא חושפת שבמהלך צילומי הסרטים הראשונים, היא הייתה מאוהבת בלא אחר מאשר טום פלטון, אשר גילם את הנמסיס של דמותה – הילד הנבל דראקו מאלפוי.

טום פלטון (צילום: Getty Images)
אנחנו יכולים להבין את האובססיה
|
צילום: Getty Images

למי שלא מכיר את סיפור הרקע של השניים (מוזרים שכמותכם) הנה סקירה קצרה של סיפור האהבה-שנאה בין הדמויות: ווטסון גילמה את הרמיוני גריינג'ר, מכשפה מחוננת במיוחד שנולדה לזוג הורים מוגלגים (כאלה שנולדו בלי קסם בדמם), לעומת דראקו שהיה בן למשפחה "טהורת דם" שבה כולם היו קוסמים מוכשרים שהשתייכו לבית סלית'רין בבית הספר הוגוורטס. במהלך עלילת הספרים והסרטים, מאלפוי היה מתעלל באופן שיטתי בהרמיוני, וזלזל בה על היותה "בוצ'דמית", והיא מצידה שנאה אותו יותר ויותר, עד שכולנו למדנו להתאהב בו ולהבין שמאלפוי הוא למעשה קורבן למשפחה המלחיצה שלו.

השניים גילמו אויבים בצורה משכנעת כל כך, שלא יכולנו שלא להיות בשוק כשגילנו שווטסון הייתה למעשה דלוקה על פלטון. "היה לי קראש רציני עליו במהלך שני הסרטים הראשונים. הוא היה הבחור הראשון שנדלקתי עליו" היא מספרת בריאיון, "הוא לגמרי יודע – דיברנו על זה ואנחנו עדיין צוחקים על זה. היום אנחנו חברים ממש טובים."

אמה ווטסון וטום פלטון (צילום: Getty Images)
תמיד חשדו שיש שם משהו
|
צילום: Getty Images

אנחנו שמחים לגלות שהעניינים ביניכם לגמרי קול, מתוקה, אבל אנחנו מודים שהיינו מתים לראות איך קו העלילה הזה היה מתפתח במהלך הסרטים. יש כותבי פאן פיקשן בקהל שרוצים לקחת על עצמם את ההזדמנות לכתוב ספין-אוף מרגש על השניים?