מעריב לנוער
דיימונד בראדלי (צילום: צילום מסך מתוך פייסבוק)
לא נקטה באמצעי זהירות
|
צילום: צילום מסך מתוך פייסבוק

מזעזע: בת 16 נרצחה לאחר שיצאה לדייט עם בחור מהאינטרנט

גופתה של צעירה בת 16 מארה"ב נמצאה ללא רוח חיים בתחילת השבוע. אמש נעצר ריצ'ארד הנדרסון, אשר הודה שיצא עם הנערה לדייט ביום בו דווח כי היא נעדרת. השניים הכירו באתר היכרויות אינטרנטי

מעריב לנוער | | פורסם 13:13 08.02.18 

שנה גודל אות

דיימונד בראדלי, נערה בת 16 מארה"ב, נמצאה השבוע ללא רוח חיים ועם פצעי דקירה בגופה, מספר ימים לאחר שדווחה כנעדרת על ידי משפחתה. אמש נלקח לחקירה ריצ'אד הנדרסון בן ה26, שהודה שיצא עם בראדלי לדייט, לאחר שהתכתבו מספר ימים באתר היכרויות.

"בהתבסס על המידע שיש בידינו כרגע, הנדרסון אסף במכוניתו את דיימונד בסמוך למקום מגוריה, והשניים נסעו למחוז פוטנם הסמוך", מספר שריף מחוז פוטמן – קווין דוייל. "השניים קיימו יחסי מין, שהסתיימו בכך שהנדרסון רצח את דיימונד."

נכון לרגעים אלה הנדרסון מואשם ברצח, אך עלול לעמוד בפני האשמות נוספות, ביניהם אינטראקציה מינית עם קטינה.

דיימונד בראדלי (צילום: צילום מסך מתוך פייסבוק)
הלב נשבר
|
צילום: צילום מסך מתוך פייסבוק

עדיין לא ברור מהם פרטי האירוע אשר הובילו לרצח, אך עמוד הפייסבוק של דיימונד מלא בספקולציות של חבריה לכיתה, אשר מעידים על כך שדיימונד נפגשה עם ריצ'ארד בשביל לגרום לבן זוגה לקנא.

מקרה זה, ועוד דומים לו, משמשמים כקריאת זהירות לצעירים אשר נפגשים עם זרים באתרי ואפליקציות היכרויות ללא היכרות קודמת, וללא אמצעי זהירות.

יצרנו קשר עם האיגוד לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית בישראל, בשביל לקבל טיפים על התמודדות עם תקיפה מינית ואמצעי זהירות מפני מפגשי היכרויות באתרי אינטרנט:

• השתמשו באמצעי זהירות: היפגשו במקום ציבורי ומוכר, ודברו עם חברים שינסו ליצור אתכם קשר מדי פעם בשביל לוודא שאתם בסדר.
• היו פתוחים וברורים לגבי הרצונות שלכם: הבהירו מראש מה אתם מצפים שיקרה בפגישה, ומה אתם מוכנים ולא מוכנים לעשות.
• תזכרו שהאירוע הזה לא צריך לקרות בשביל להוכיח משהו לעצמכם, או למישהו אחר: אתם צריכים לקחת את הזמן ולבחור בעצמכם האם אתם רוצים להתקדם הלאה, אך ורק כשאתם בטוחים בפרטנר שאתכם, ועושים זאת כשאתם בטוחים שזה הדבר שנכון לכם.
• אל תפחדו שאם תגידו "לא" אז לא ירצו אתכם יותר: האירוע הזה צריך להיות טוב בשבילכם בדיוק כמו שמגיע לכם, ואף לחץ חברתי לא צריך להשפיע על ההחלטות שלכם. אם הפרטנר שלכם לא מוכן להבין את זה - כנראה שהוא פשוט לא מתאים לכם.
• במקרי פגיעה: ניתן לפנות באנונימיות למרכזי הסיוע לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית בטלפון 1202 לנערות או 1203 או להיכנס לצ'ט מרכז סיוע ולשוחח עם מתנדבת.