הסגרים הממושכים של הקורונה הובילו לכך שכמעט בכל דירה, גם אם היא חלל אורבני מינימליסטי, יש פינה כלשהי המיועדת לעבודה מהבית, מה שהופך את הידיעה הבאה לרלוונטית במיוחד:

חברת איקאה העולמית קוראת היום לריקול (Recall) על כיסא מסתובב מדגם ODGER בצבע שחור, מחשש לשבר בבסיס הכיסא. מדובר בכיסאות שייוצרו עד מאי 2022 בלבד (כלומר מוצרים עם חותמת תאריך ייצור יוני 2022 והלאה הם בטוחים ותקינים לשימוש). הריקול הוכרז בעקבות 19 דיווחים בעולם על כיסאות שנשברו, מתוכם ארבעה בישראל.

>> לכל הכתבות בערוץ living 

» אופן ספייס של הלייף: דירת 60 מ"ר בפלורנטין

» מייקאובר מושלם למטבח חיפאי

איך תזהו מתי יוצר הכיסא שלכם? שם המוצר ותאריך הייצור מוטבעים בתחתית המושב. לכיסא שהוכרז עליו הריקול יש חותמת תאריך 2219, כאשר 22 מסמן את השנה ו-19 מסמן את שבוע הייצור. מק"ט המוצר 20395270.

כיסא איקאה דגם ODGER שחור (צילום: יחסי ציבור, איקאה)
הריקול לכיסא הזה בלבד: דגם ODGER שחור שיוצר עד מאי 2022|צילום: יחסי ציבור, איקאה
כיסא איקאה ODGEL (צילום: יחסי ציבור, איקאה)
צילום: יחסי ציבור, איקאה

לקוחות שרכשו את המוצר מתבקשים להחזיר אותו לאחת מחנויות איקאה, שם ניתן להחליף אותו במוצר דומה או לקבל החזר כספי מלא. ההחזר מתבצע בדלפקי שירות הלקוחות בחנויות, ואם לא שמרתם את הקבלה זה בסדר- לא ידרשו מכם הוכחת קנייה.

 

סניפים של איקאה נמצאים בנתניה, ראשל"צ, קריית אתא, באר שבע או אשתאול. מידע נוסף אפשר לקבל מאנשי הצוות בחנויות, במוקד השירות הטלפוני: 09-89288888 ובאתר החברה.