מוזיאון הגלידה, ג (5) (צילום: יחסי ציבור)
מוזיאון צבעוני ואינטראקטיבי |צילום: יחסי ציבור
אם אתם מתכננים להגיע לחוף המערבי בקיץ הקרוב, אל תפספסו ביקור בפופ אפ האמנותי הכי ורוד בסביבה. מוזיאון הגלידה, שנע על הגבול בין אמנות גבוהה לתרבות עממית עשה באז עולמי כשהושק בשנה שעברה בניו יורק. בתוך חמישה ימים אזלו כל הכרטיסים ורשימת ההמתנה חצתה את קו ה-200,000. כעת מגיע המוזיאון ללוס אנג'לס, גדול פי ארבעה ובתוספת עשרה מתקנים חדשים, כולם מעוררים את הדמיון והתיאבון.

מי שתמיד חלם לבקר בממלכת השוקולד של וילי וונקה (מי לא?) בהחלט יוכל ללקק את האצבעות במוזיאון הצבעוני והאינטראקטיבי שכולו מחווה מרגשת לסוכר. עם הכניסה, המבקרים מגיעים לחדר ורוד מלא טלפונים (ורודים), ושם פיית הגלידה מזמינה אותם (אוקיי – זה לא ילך בעברית...) to scream for ice cream. בהמשך מחכים חדר עם חממה של צמחי מנטה הנטועים ב"אדמת" שוקולד, חדר "בננה ספליט" ובו עשרת אלפים "בננות", ג'ונגל של ארטיקים ובריכת סוכריות ענקית המזמינה את המבקרים לקפוץ ולהשתכשך בתוכה. מיצב מרשים של האמן Keith Magruder , המכונה Baker’s Son, מציג חדר של קרטיבים ענקיים עשויים פרספקס, "נמסים" אל תוך הקיר. מישהו אמר היפרגליקמיה?

מוזיאון הגלידה, ג (6) (צילום: יחסי ציבור)
בריכת סוכריות. הילדים ישתוללו|צילום: יחסי ציבור
מוזיאון הגלידה, ג (4) (צילום: יחסי ציבור)
טפטים פרחוניים שאפשר לגרד ולהריח|צילום: יחסי ציבור

מוזיאון הגלידה, ג (2) (צילום: יחסי ציבור)
מחווה מרגשת לסוכר|צילום: יחסי ציבור

עוד בערוץ עיצוב הבית:

תרצו גם תוספות? 

אם הבליץ הקלורי הזה לא מספיק אז יש גם חדר דובוני גומי, מטבח עם "סנדוויץ' פנקייק גלידה" (במחבתות ורודות) ובריכת סוכריות ענקית המזמינה את המבקרים לקפוץ ולהשתכשך בתוכה. הכל מגובה בעיצוב מתקתק, נדנדות בצורת כף גלידה ענקית, טפטים פרחוניים שאפשר לגרד ולהריח, מראות ורקעים צבעוניים, ובקיצור – כל התנאים הנדרשים לסלפי ממיס. בסוף הביקור האקסטרימי, כשהראש מסוחרר מעודף סוכר, מוזמנים המבקרים, כמובן, לחנות המוזיאון המציעה פריטים מעוצבים ברוח הגלידה – החל בטלאים (פאצ'ים) ב-6 דולר ועד מהדורה מיוחדת (וורודה) של שולחן טניס במחיר של 10,500 דולר.

מאחורי המיזם עתיר הגלוקוז עומדים שני יזמים צעירים: Maryellis  Bunn (24), בעברה ראש אגף החדשנות והחיזוי בחברת המדיה Time Inc. ו-Manish Vora (36), בנקאי לשעבר, שכנראה הבין איפה כדאי להשקיע. במקור המוזיאון אמור היה לפעול עד מאי, אבל עקב הביקוש הוארכה התקופה שתכלול גם את חודשי הקיץ הלוהטים – יולי-אוגוסט. מחיר הכרטיס כולל, כמובן, 2 מנות גלידה. 18 דולר לילד, 29 דולר למבוגר (ניתן לרכוש עד שישה כרטיסים לאדם).

מוזיאון הגלידה, ג (1) (צילום: יחסי ציבור)
צילום: יחסי ציבור
מוזיאון הגלידה, ג (8) (צילום: יחסי ציבור)
קרטיבי ענק|צילום: יחסי ציבור
מוזיאון הגלידה, ג (9) (צילום: יחסי ציבור)
צילום: יחסי ציבור
מוזיאון הגלידה, ג (3) (צילום: יחסי ציבור)
צילום: יחסי ציבור
מוזיאון הגלידה, שולחן טניס 10500 דולר (צילום: יחסי ציבור)
,מוזיאון הגלידה, שולחן טניס 10,500 דולר|צילום: יחסי ציבור
מוזיאון הגלידה, עגילים 32 דולר (צילום: יחסי ציבור)
מוזיאון הגלידה, עגילים, 32 דולר|צילום: יחסי ציבור

_OBJ

במדור הקודם: גלריה LUMAS הברלינאית עושה עלייה

>> כבר עשיתם לנו לייק בפייסבוק?