ספר הגמילה האולטימטיבי של ילדי ישראל הוא "סיר הסירים" של אלונה פרנקל, שיצא בשנת 1975 ומאז מחנך דורות לשבת על הסיר. בכל השנים הללו לא היה בישראל משבר כמו זה המתרגש עלינו בימים אלה, ונייר הטואלט, אחד המצרכים הכי נחוצים בשעת גמילה, לא היה כה נחשק וקשה להשגה. חברת לילי החליטה להעיר את נפתלי הקטן וללמד את הילדים לנגב באופן שיהיה גם אפקטיבי וגם חסכוני.

הסיפור החדש שיצרה פרנקל עבור חברת נייר הטואלט המקומית, "היה היה על האסלה", מגיע אלינו בגרסה דיגיטלית בלבד, וגם האיורים הם דיגיטליים הפעם. עוד שחקן חדש שניתן למצוא במערכה, ולא היה קיים לפני 45 שנים: מגבון לח עליו ממליצה אמא של נפתלי לילדים, כדי להשלים את פעולת הנקיון סופית.

השת"פ החינני נמצא ברשת ופתוח לכולם, ויעזור בעיקר לכל ההורים שתיכננו להעביר את חופשת הפסח, חג הגמילות האולטימטיבי, במעקב אחר הפיספוסים של הילדים, ועכשיו זוכים לבלות אקסטרה זמן איכות עם הדרדקים, ויכולים להתחיל את התהליך מוקדם מהצפוי.

אגב, בפעם האחרונה שנפתלי חזר לתודעה, הוא יצר מהומה רצינית. זה היה בספר "ספר מלא אהבה - איך נפתלי בא לעולם" שהסביר את כל תהליך ההריון והלידה, כולל הכל, מה שלא בדיוק ירד לחלק מהציבור בקלות בגרון. באחד החלקים בספר מדווחת אמא של נפתלי על אירועים כמו: "כשהפין בגוף של אבא של נפתלי החליק לפות שלי", וגם משתפת כי ""בתוך הגוף שלי היה כל כך חמים, ומענג ומרגש", וחלק מהציבור הכתיר את הספר ׳חמישים גוונים של אפור לילדים׳. אחרים הודו לסופרת על השקיפות והכנות. בכל מקרה, טוב לגלות שהאירוע לא הכתים או ערער את מקומה של פרנקל בקאנון המקומי.