כרמל מעודה, שהורשעה בהתעללות בפעוטות במשפחתון שניהלה בראש העין, תיכנס מחר בבוקר לכלא "נווה תרצה" כדי לרצות תשע וחצי שנות מאסר. היא גם תשלם פיצוי של 400 אלף שקל להורי הפעוטות, שמתכוונים להגיש נגדה תביעה אזרחית במיליוני שקלים.

מעודה, בת 28, תעבור הליך בדיקה נגד קורונה. היא תשהה בבידוד כמה ימים ולאחר מכן תחל לרצות את עונשה באגף "סביון" בו שהתה גם האסירה המפורסמת ציפי רפאלי.

בשבועות הראשונים מעודה תהיה תחת פיקוח הדוק של סוהרות 24 שעות ביממה כדי למנוע כל אפשרות שתנסה לפגוע בעצמה או שיפגעו בה. היא תוכנס לתא אחד עם שתי אסירות שעברו שיקום ממושך בכלא כדי שאלה ישגיחו עליה. בשב"ס נערכים לאפשרות שאסירות ינסו לפגוע במעודה כנקמה על מעשיה.

"יהיו אסירות שינסו לפגוע בה", הזהירה אסירה בכלא נווה תרצה, "הנשים פה לא אוהבות טיפוסים שפגעו בילדים קטנים. מבחינתן זו חציית קו אדום. נכון שיש פה נשים שהורשעו ברצח ילדיהם אבל לקח להם כמה שנים עד שהם הצליחו להשתלב ולהתאקלם בכלא".

מעודה עצמה, שבילתה את החגים בחיק משפחתה, כבר שהתה כמה שבועות בכלא נווה תרצה בעת שהייתה עצורה ולאחר מכן שוחררה למעצר בית.

"היא מכירה את הכלא וחלק קטן מהאסירות. היא חוששת שינסו לפגוע בה. היא סומכת על שב"ס שישמרו עליה", סיפרה מקורבת למעודה. "היא עברה תקופה נפשית קשה בעת שהייתה עצורה בכלא. זו תקופה ארוכה והחשש הגדול שלה היא איך לשרוד את אותן שנים ולצאת ללא פגיעה פיזית או נפשית".