הורים
משםחה סינית התאמנה יחד (צילום: פייסבוק)
"הדבר הכי מתגמל היה לראות כמה ביטחון יש לאבא שלי פתאום." השינוי של האב
|
צילום: פייסבוק

מהפך משפחתי: לא תאמינו מה חצי שנה של אימונים יכולה לחולל

משפחה סינית החליטה להכנס לכושר יחד. את התוצאות הם לא מפסיקים לתעד, וזה מהפנט

מערכת הורים | mako | פורסם 06:42 07.01.18 

שנה גודל אות

משקל עודף זו המחלה הנפוצה ביותר בעולם המודרני, ולמרות שכולנו מודעים לבעיות הבריאותיות הרבות שהקילוגרמים המיותרים מערימים על גופנו, השלת המשקל אינה דבר קל. לפעמים פשוט יותר ללכת יחד, וזה מה שעשתה משפחה סינית אחת, שהחליטה לצאת למסע טרנספורמציה קבוצתי ומתועד שמעניק עכשיו השראה לרבים.

איקס וויי ג׳סי הוא שמו המקצועי של צלם סיני בן 32, שתמיד נהנה לתעד את משפחתו המלוכדת וספציפית את סבתו הסטייליסטית. לפני כחצי שנה פנה אל בני משפחתו והציע להם להצטרף אליו ולעשות שינוי אמיתי בחיים, יד ביד. ״הכל התחיל כשאמא שלי החליטה לעבור לגור איתי ועם אשתי ההריונית, כדי לעזור לנו בשלבים הראשונים של ההורות,״ הוא מספר. ״ניצלתי את ההזדמנות והזמנו גם את אבא שלי, כדי שכולנו נתקרב ונחזק את הקשרים בינינו. אבא שלי הביא איתו את הכרס שלו, תופעה ישירה של התמכרות לאלכוהול.״

ג׳סי החליט לקחת את אבא בידיים ולהחליף התמכרות אחת באחרת: במקום שתיה, התמכר האב להליכה מהירה, שעם הזמן התפתחה לריצה, ואז נוספו עוד צורות של ספורט ואימונים, אליהן הצטרף גם הבן. בכל עשרה ימים תיעדו האב ובנו את גופם המשתנה, וגם עם חלוף מחצית השנה המשיכו האב ובנו בשגרת חייהם החדשה. ״הדבר הכי מתגמל היה לראות כמה ביטחון יש לאבא שלי פתאום,״ ג׳סי מספר.

עוד כמה דברים השתנו בין תמונת הפתיחה לזו של הסוף, פרט לריבועים בבטן והזוהר הבריא שעולה מפניהם של כולם בתמונות ה׳אחרי׳: גם אשתו של ג׳סי הורידה את הכרס הגדולה שלה וקיבלה לחיקה תינוק מתוק.