הורים
שכח לנעול את הדלת. קלי (צילום: sky news)
פרופסור רוברט קלי. האם העובדה שהוא גבר שיחקה תפקיד?
|
צילום: sky news

מה היה קורה אם כוכבת הסרטון הוירלי היתה אישה?

את זה אתם חייבים לראות: סרטון קומי חדש מחליף את פרשן BBC באישה, והכל פתאום נראה אחרת לגמרי

מערכת הורים | mako | פורסם 22:30 18.03.17 

שנה גודל אות

הרבה זמן לא זכה סרטון פספוסים חדשותי לתשומת לב כל כך אדירה במדיה החברתית ובתקשורת, אבל איכשהו הצליח הפרשן לענייני קוריאה רוברט קלי, בראיון שלו לתוכנית של רשת BBC מהמשרד הביתי, להפוך לקטע קאלט בלתי נשכח. למי שבכל זאת לא זוכר, קלי מנסה לענות על שאלה רצינית בשידור חי כשלפתע מתפרצות שתי בנותיו לחדר, ואחריהן אשתו, שמנסה לסלק את הבנות מהפריים במהירות האפשרית, באופן מעורר גיחוך, וגם הזדהות. המון כתבות המשך, מערכונים והתייחסויות היו כבר לעניין, האחרונה מצחיקה מאוד: סרטון סאטירי המנסה לבדוק איך אישה היתה מתמודדת עם המצב. המסקנה: עם יד אחת קשורה מאחורי הגב.

הקטע המדובר שודר בתוכנית הניו זילנדית ג׳ונו ובן, תוכנית קומית עם מערכונים, שהציבה במקומו של קלי אם קרת רוח, שבמקום לנסות ולדחוף את הילדה מאחורי הכיסא, פשוט מרימה אותו בידיה, נותנת לו חלב, ממשיכה לענות על השאלה על המשבר בדרום קוריאה, וזו רק ההתחלה. לתינוקת שנכנסת היא מגישה צעצוע, ובהמשך מנטרלת פצצה חיה.

בין לבין מספיקה האם, כמו כל האמהות בעצם, לגהץ חולצה, להכין עוף בתנור, והסרטון מסתיים בבעלה חסר האונים של הגברת, שמתפרץ ומבקש שתמצא לו את הגרב האבוד שלו, אתגר אליו היא מתמסרת בדיוק כמו לכל יתר האתגרים בחייה.