ניקול ג'אמנדו מקולורדו העלתה סרטון טיקטוק שנעשה במהרה ויראלי ובו היא סיפרה שהיא ובן זוגה, ג'ורדון סמית', החליפו, ככל הנראה, בין זוג התאומות שנולדו להם בינואר 2014: "אנחנו לא בטוחים, אבל אני חושבים שעשינו את זה".

השניים ניהלו מערכת יחסים מרחוק ולא יצאו זמן ארוך לפני שנכנסו להיריון. כשהם הבינו שג'אמנדו נושאת לא תינוק אחד, אלא שניים, הם החליטו לעשות הכל כדי לגרום לזוגיות שלהם לעבוד. תשעה חודשים לאחר מכן הם כבר גרו ביחד.  

בשיחה עם TODAY.com הסבירה ג'אמנדו: עברתי ניתוח קיסרי חירום, ונראה היה שכולם בעיר שבה אני גרה נכנסו לצירים באותו לילה, אז זה היה לילה ארוך". היא ילדה זוג תאומות, אדלין ונורה, שהוכנסו לעריסות נפרדות. בכל פעם שהיא או סמית' הרימו את אחת מהן, היא אומרת, הם בדקו שהם מחזירים אותה לעריסה הנכונה. רק שבשלב מסוים הם לא זכרו מאיזו עריסה הם לקחו כל אחת מהתינוקות.

"בן הזוג שלי שאל אותי את מי מהן אני מחזיקה", היא מספרת, "ואמר: 'אני לא יודע איזו תינוקת יש לך. ואז פשוט עמדנו שם עייפים והמומים וחשבנו לעצמנו: 'אולי ערבבנו ביניהן, האם החזרנו אותן למקום הנכון? מה עושים?', כשכל אחד מאיתנו מחזיק בתינוקת ותוהה מי זאת מי". 

@nicolegiamundo When your twins overhear we may have mixed them up #twins #switchedatbirth #twinsisters ♬ original sound - nicolegiamundo

אחרי הסיטואציה המוזרה, הם החליטו לבדוק את צמידי בית החולים שעל ידי התינוקות והחזירו כל תינוקת לעריסה הנכונה, או לפחות כך הם חושבים. עם זאת, עד היום הם אינם בטוחים שהם עשו זאת נכון.

מכאן הסיפור רק הלך והסתבך, כשג'אמנדו העלתה את הסרטון לעמוד הטיקטוק שלה, אחת מבנותיה, נורה, שמעה אותה ודרשה לדעת על מה אימה מדברת: "אף פעם לא אמרנו להם משהו על הערבוב שנוצר", היא מספרת, "רק שעכשיו כשנורה כבר בת עשר ושמעה את זה, הסברתי לה שאולי החלפנו בין שתיהן אחרי הלידה". נורה דווקא הגיבה בחיוב: "מזל", היא אמרה לאימה, "לא הייתי רוצה שיקראו לי אדלין". ג'אמנדו גם פירסמה את החלק שבו היא מספרת לביתה השנייה על הבלבול וזו הגיבה בצורה דומה לאחותה: "אני ממש לא רוצה שיקראו לי נורה".

ואף שהבנות נראות דומות זו לזו, באופי, מספרת האם, הן שונות לגמרי. אדלין היא אומנית הרפתקנית ויצירתית, ואילו נוראה נוהגת במכוניות מרוץ: "גם בהעדפת הצבעים הן שונות, אדלין אוהבת סגול ונורה ורוד". 

@nicolegiamundo Addie responds to being switched at birth **potentially** #switchedatbirth #twins #oops ♬ original sound - nicolegiamundo

הגולשים כמובן מיהרו להגיב: "הן אוהבות את מי שהן ואף אחת לא רוצה להיות אחרת, זה מה שחשוב", כתבה מישהי, ואחר שאל אם הן היו רוצות לבדוק מי זו מי, לכך ענתה ג'אמנדו "היינו עושים את זה רק שזה לא ישנה כלום, הן עדיין יהיו מי שהן ואנחנו מרוצים ממה שיש".