טעות תמימה או חוסר רגישות? אמו של ניצן שסלר, שנפל במהלך הקרבות ברצועת עזה, מוחה על כך ששילוט חדש של הרכבת הקלה מכסה גרפיטי שנועד להנציח את זכר בנה.

"כמה עצוב שמפרסמים את הרכבת הקלה בתל אביב על חשבון הגרפיטי להנצחת הבן שלי, שהיה אוהד מושבע של הפועל תל אביב", כתבה פרח שסלר היום בפוסט כואב בפייסבוק. "אני מבקשת לתקן את העוול הנורא שנעשה פה ובהקדם. בושה וחרפה. לא דורסים ככה זיכרון של חייל שנפל במלחמת חרבות ברזל.צנחן אדום בנישמתו. לא פונים למשפחת הנופל? ככה אנחנו צריכים לגלות את זה בהפתעה גמורה?".

שסלר, בן 21 בנופלו, התגורר בחדרה ולחם בגדוד 7155 בחטיבת המילואים 55. הוא נורה על ידי מחבל שארב לכוח שטיהר בניין בדרום ברצועה. הוא הותיר אחריו את הוריו ארז ופרח ושתי אחיות, שי ושיר. שסלר היה אוהד מושבע של קבוצת הפועל תל אביב ולאחרונה העלה צילום שלו מעזה כשהוא מחזיק בצעיף של הקבוצה. לאחר מותו סיפרה אמו שהוא היה נסער מאוד מהימשכות המלחמה בעזה.

רס
ניצן שסלר

הגרפיטי לזכרו של שסלר רוסס על גדר ארעית וככל הנראה ללא תיאום עם הזכיין שבונה את הקו הסגול באזור. עם זאת, האחראים על המקום מבינים שמדובר במקרה רגיש ופועלים לפתור את הנושא.

מנת"ע נמסר בתגובה: "נת"ע כמו כל עם ישראל כואבת ומזדהה עם אובדנן של המשפחות השכולות וכאבן של משפחות החטופים מה 7 באוקטובר, ונהגה ברגישות רבה עם כלל הכתובות והתמונות שהוצבו על מתקניה השונים ברחבי גוש דן. זכיין הקו הסגול מבצע בימים אלה חידוש ומיתוג מחדש על גדרות האתר בתחנת ארלוזורוב במהלכן כיסה את הכתובת האמורה. הנושא נבדק כעת במטרה שלא לפגוע בזכרו של ניצן שסלר ז"ל ומשפחתו".