צוות התביעה במשפט הרצח הכפול של ד"ר ריצ'ארד פילד (48) וזוגתו, ד"ר לינה בולנוס (39), פרסם לאחרונה תמונות ראשונות מזירת הפשע המצמררת.

הפרשה התפוצצה במאי 2017 כאשר גופותיהם של בני הזוג, אשר עבדו בתור רופאים מרדימים, נמצאו בדירת הפנטהאוז של ד"ר פילד בבוסטון. על פי החשד, הם נרצחו על ידי באמפּומים טקסיירה (33) שטוען כי נקם את מותו של אשתו בידי צמד המרדימים.

ג'ון פאפס, משנה לתובע המחוזי, סיפר לחבר המושבעים כי הנאשם, במקור ממערב אפריקה, חדר אל דירת היוקרה של בני הזוג, כפת אותם ורצח אותם בדקירות סכין. מאוחר יותר, הוא צייר איקסים על תמונותיהם ברחבי הבית, לפני שכתב על הקיר "הוא הרג את אשתי" ו"נקמה".

"פילד נמצא מת בתוך שלולית דם של עצמו", אמר פאפס. "הידיים שלו היו אזוקות מאחורי גבו. לינה נמצאה גם היא בשלולית הדם של עצמה, לאחר שנדקרה מספר פעמים בצווארה". לטענת חוקרי המשטרה, הנאשם הודה במעשיו עוד בזמן המעצר כאשר גער בשוטרים "הם רצחו את אשתי" והוסיף "כולכם הולכים למות". למרות זאת, הסנגור של טקסיירה סבור שאין מספיק ראיות להרשיעו.

עו"ד סטיבן סק התייחס לאוסף הראיות נגד מרשו והדגיש כי הן דלות מאוד. סק הוסיף: "אין תיעוד בווידיאו, אין הקלטה קולית של התקרית, אין ראיות מדעיות או כל ראיה אחרת שמוכיחה שטקסיירה רצח אותם. הסיבה לכך היא בגלל שהוא לא רצח אותם". הנאשם כופר באשמתו, שעה שהדיונים ממשיכים. הוא מואשם בשני סעיפים של רצח מדרגה ראשונה. במידה ויימצא אשם, ייתכן כי ייגזר עליו מאסר עולם ללא אפשרות חנינה.