אישה מאוסטרליה הותקפה על ידי הגולשים ברשת, אחרי שחשפה שהחליטה להסיר סימן לידה מהפנים של בנה בן החצי שנה. ברוק פרסמה סדרת סרטונים בנושא בחשבון הטיקטוק שלה, בהם נתנה הצצה לטיפולי הלייזר של בנה, קינגסלי. למרות זאת, מתברר שהתיעוד של התינוק אחרי הטיפולים היה יותר מדי עבור גולשים מסוימים – שמילאו את התגובות בהודעות זועמות.

"אלוהים אדירים!", כתבה גולשת אחת. "איך יכולת לעשות לו דבר כזה?". גולשת אחרת הזדעזעה גם היא מהסרטונים, שהפכו מאז לוויראליים, וכתבה: "אני חושבת שזה ממש לא בסדר. היית צריכה לחכות עד שהוא יהיה בן 18, אז הוא מספיק בוגר כדי להחליט בעצמו אם הוא רוצה להוריד את סימן הלידה או לא" – והתגובה של ברוק לא איחרה להגיע.

@brookecyn Laser Treatment Day - 1st treatment done✅hopefully only a few more to go! #laser #pulsedyelaser #pws #portwinestainbirthmark #birthmark #sws#glaucoma ♬ Photograph - Ed Sheeran

@brookecyn Reply to @abbietiktok1234  #greenscreensticker ♬ original sound - Brooke

האם ל-2 הבהירה בתגובה להודעות הזועמות שטיפולי הלייזר של בנה אינם קוסמטיים אלא רפואיים. "לא מעניין אותי אם יש לו כתם על הפנים או לא", אמרה ברוק. "אם לא הייתי יודעת מה סימן הלידה הזה יכול לעשות לו, אז כנראה הייתי משאירה אותו על הפנים שלו".

ברוק הסבירה שהכתם בחלקו השמאלי של הפנים של קינגסלי אובחן זמן קצר אחרי הלידה בתור כתם יין-פורט – המוכר לפעמים גם בכינוי "סימן אש" – שנוצר מהתפתחות לא תקינה של כלי דם מתחת לעור. מאז האבחנה, התברר שהתינוק כבר סובל מקשיי ראייה בעינו השמאלית ורופאים הבהירו שיש חשש שהאזור המוכתם יתנפח בעתיד או שהגוון ישתנה ויהיה כהה יותר.

@brookecyn

♬ Make You Mine - PUBLIC

"ככל שאתה צעיר יותר, ככה קל יותר להתחיל את הטיפול להסיר את הכתם", אמרה האם. "אם הייתי מחליטה לעשות את זה כשהוא גדול יותר, אז היה הרבה יותר קשה להוריד את הכתם". באשר לאנשים שחשבו שהטיפול קוסמטי, היא אמרה: "הבן שלי יפה ולא אכפת לי מה אתם אומרים. מרגיז אותי שאנשים חושבים שזה טיפול אסתטי".

ברוק סיפרה בסרטון אחר שהגוון של הכתם התבהר בעקבות הטיפולים ואפשר ממש לראות שיפור במצבו. למרות זאת, היא מבהירה שהתהליך מאתגר מאוד בשביל שניהם. "זה לא פשוט בכלל", סיפרה. "בפעמים הראשונות הייתי צריכה לצאת החוצה מהחדר כי כל הזמן הייתי בוכה – וזה טיפול של 2 דקות בסך הכל. מאז שהתחלנו, קינגסלי לימד אותי הרבה על אורך רוח וחוסן נפשי, ואני גאה בו מאוד".

רוצים לדעת עוד על כתם יין-פורט? לחצו כאן וקראו את סיפורה של קריסטל הודג'ס