אישה מפלורידה נותרה משותקת ברוב חלקי גופה, אחרי שנפלה מגרם מדרגות בזמן שהייתה תחת השפעת סמים. שרין ג'אמל בראון, תושבת אורלנדו, סיפרה שהכל קרה בזמן טיול להודו עם בת זוגה לשעבר וכמה מחברותיה. בראיון לאתר הדיילי מייל, בת ה-38 ציינה שבעקבות נפילתה היא שברה שתי חוליות בגב – והכל בגלל "טריפ רע של LSD".

בראון, בת זוגה וחברותיה טסו להודו בחורף של 2016. אז, בערב יום האהבה (ה-14 בפברואר), הן כולן לקחו את הסם הפסיכדלי LSD. "לקחתי 3 מנות באותו ערב, יחד עם חברה שלי לשעבר. לא הייתי בטוחה לגבי זה, אבל היא התעקשה אז לקחתי", היא סיפרה. "בהתחלה הרגשתי תחושות חזקות מאוד של אהבה ואושר, אבל מהר מאוד הכל התהפך. פתאום הרגשתי תחושות של חרדה, בלבול ופחד מהסביבה. זה פשוט הכה בי כמו ברק". זמן קצר לאחר מכן, היא קפצה מגרם מדרגות בגסטהאוס שבו היא התארחה ושברה שתי חוליות באזור הצוואר.

"כשהתעוררתי עדיין הייתי תחת השפעת הסם", היא המשיכה. "הייתי ללא מכנסיים או תחתונים, עם שטפי דם וחתכים בכל הגוף. לא הייתי מסוגלת להזיז שום חלק בגוף, חוץ מאשר את ידי הימנית". בת זוגה סירבה בהתחלה לפנות אותה לבית חולים, אך בסופו של דבר השתכנעה. בראון נאלצה לחכות 5 שעות במיון עד שמנתח מומחה הגיע לבדוק אותה ובזמן הזה, לדבריה, אנשי הצוות היו מאוד שיפוטיים כלפיה.

"הרופאים וכל שאר האנשים שם ממש נגעלו ממני בגלל שהשתמשתי בסמים", היא סיפרה. "הרגשתי תחושות קשות של אשמה ובושה". בראון חזרה מאז לביתה בארה"ב, שם היא ממשיכה את תהליך השיקום שלה וזקוקה לסיוע רפואי 24 שעות ביממה.

בראון מדברת כיום על כל מה שקרה לה בתקווה שאחרים לא יעשו את אותן טעויות כמו שלה. לטענתה, הנכות שלה נגרמה, בין היתר, בגלל הרצון שלה לרצות אחרים. "סמים פסיכדליים יכולים להיות מסוכנים, אבל הם לא הסיבה היחידה שבגללה אני במצב הזה", הוסיפה בת ה-38. "באותו ערב נכנעתי ללחץ חברתי. רציתי לרצות את חברות שלי וגם את האגו שלי. כל זה הוביל אותי למצב שבו אני נמצאת היום. תכבדו את עצמכם, זה כל מה שאני מבקשת. אחרת תגמרו כמוני".