הזוג המלכותי לשעבר הארי ומייגן קיבלו אזהרה רשמית שדוב פרא נצפה באיזור אחוזת הענק שלהם בקליפורניה: לפי הדיווחים הוא נקלט במצלמות האבטחה בשכונה, ושכניהם אף דיווחו כי יש להם תרנגולות שהותקפו ופחי אשפה שנהפכו ונבזזו. הדוב השחור ככל הנראה מתגורר במערה בסמוך לחווה שנמכרה לאחרונה, ועל כן הוא החליט לצאת ממקומו. מומחים טוענים כי הוא מהווה סיכון אמיתי לתושבי המקום כיוון שהוא מחפש אוכל.

הארי ומייגן עברו בתחילת חודש יולי יחד עם בנם התינוק ארצ׳י לאחוזה המפוארת בשכונת מונטסיטו שבה 9 חדרי שינה ו-16 חדרי רחצה, והיא שווה לפי ההערכות כ-14 מיליון דולר. זמן קצר לאחר מכן דווח כי דוב שחור נצפה בסמוך לאחוזה של השכנה אופרה ווינפרי. כעת עושה רושם שהוא חזר, כאשר מחלקת הדגה וחיי הפרא בקליפורניה טוענת שמה שמושך אותו לאזור הם ריחות לולי התרנגולות.

דובר המחלקה טים דיילי מסר כי ״כאילו שהם לא יכולים להרשות לעצמם ביצים טריות, חלק מתושבי השכונה חושבים שהם צריכים לולים מסיבה מסוימת, וזה מה שמושך את הדוב. איגוד משמר השכונה שלח מייל לכל הדיירים, ביניהם גם אלן דג׳נרס ורוב לאו, והודיעו להם כי מכירתה של החווה Ranchos San Carlos ככל הנראה הוציאה את הדוב משלוותו וגרמה לו לטייל בשכונה. ״זו יכולה להיות תוצאה רעה עבור הדוב ומסוכנת עבור התושבים״, נכתב, ״השריפים יוצרים קשר עם מחלקת הדגה וחיי הפרא כדי להניח מלכודות הומניטריות לדוב כדי שיהיה אפשר לעשות לו רילוקיישן בצורה בטוחה״.

דובים שחורים מהסוג הזה שוקלים כ-240 קילו ולרוב אינם תוקפים אנשים, אם כי הם בהחלט עלולים לעשות זאת אם יחושו מאוימים. בחודש יוני האחרון הותקפה נערה בת 19 בביתה מצפון ללוס אנג׳לס, ובשנה שעברה הותקף הומלס על ידי דוב. דיילי מוסיף כי ״דובים שחורים נמשכים לריחות חזקים אז אנחנו מייעצים לתושבים לאטום את פחי האשפה שלהם ולנקות את המנגלים. אין להתעמת עם הדובים, אין ליצור קשר עין עמם ואין לרוץ״.