אישה בת 27 ממערב ארה"ב נידונה לרצות עשרות שנות מאסר אחרי שהודתה ברצח המזעזע של בנה החורג. דיאנה מדינה-פלורס נידונה במסגרת הסדר טיעון עם הפרקליטות ל-65 שנות מאסר, על הרצח של אדוארדו פוסו בן ה-12, שארע במאי של 2019.

על פי כתב האישום, דיאנה פעלה יחד עם אביו של הקורבן, לואיס אדוארדו פוסו בן ה-34, כדי להתעלל בילד באכזריות ולהרעיב אותו למוות. בדו"ח הנתיחה לאחר המוות נחשף כי גופתו של הילד שקלה פחות מ-24 ק"ג כשנמצאה ותוכן הקיבה שלו הכיל את השערות שלו. הראיה הזו הובילה חוקרים לסברה שבני הזוג הרעיבו אותו כל כך, שהוא נאלץ לאכול את השיער של עצמו.

ממצאי חקירת המשטרה קבעו כי בני הזוג כבלו את הילד במשך שבועות לאמבטיה במלונית ה-Economy Inn בעיר בלומינגטון. בלשים מצאו במלונית שרשראות ושלשלאות שנועדו לכבול את הקורבן, כמו גם קולר חשמלי שבו בני הזוג ככל הנראה השתמשו בשביל להשתיק אותו.

בראד סוויין, השריף של מחוז מונרו, התייחס לפרשה המזוויעה ואמר שבני הזוג חיו במשך שבועות במלונית יחד עם עוד שלושה ילדים – המבוגר ביניהם רק בן 9. לטענתו, כולם הועברו לידי רשויות הרווחה בלי שום סימן להתעללות.

"אני עובד במקצוע הזה כבר שלושה עשורים ואני לא זוכר שנאלצנו להתמודד עם מקרה מזעזע כל כך", סיפר סוויין לכתבי חברת החדשות WTHR. "זה קיצוני יותר מכל דבר שאי פעם התמודדנו איתו. אני לא מסוגל לדמיין את המציאות במשפחה הזו, כשאחד האחים שלך כבול לאמבטיה וזה כביכול נורמלי".

לואיס אדוארדו פוסו בינתיים עדיין ממתין למשפט שלו בבית המעצר של מחוז מונרו. הוא מואשם ברצח, גרימת מוות בהזנחה, כליאה ותקיפה. במידה ויימצא אשם בעברות המיוחסות לו, צפוי להיגזר עליו מאסר עולם.