תומאס בייטי (צילום: יוטיוב)
תומאס וננסי בייטי בזמנים טובים יותר, מצפים להולדת ביתם הראשונה|צילום: יוטיוב

גם משפחות אלטרנטיביות מתפרקות לפעמים – תומאס טרייס בייטי, טרנסג'נדר אמריקאי שנולד כאישה בשם טרייסי לוהאנני לה-גונדינו, עבר שינוי מין ונכנס לספר השיאים של גינס כ"גבר הנשוי הראשון שנכנס להריון", עובר כעת מאבק משפטי מכוער ומאשים את גורשתו בכליאתו בכלוב של בנם המשותף. בייטי עלה לכותרות בסוף העשור הקודם עם הריונו הראשון, לאחר שאשתו דאז ננסי בייטי אובחנה כעקרה. במהלך ההיריון הראשון התגלו סיבוכים והוא נאלץ להפיל את שלישיית העוברים שנשא, אך מאז הביא הזוג לעולם שלושה ילדים בריאים.

תומאס בייטי (צילום: meteoweb)
התמונה שפרסמה את בייטי בכל העולם|צילום: meteoweb

שוטרי פניקס הגיעו לביתה של ננסי בסוף חודש ספטמבר האחרון ויצרו קשר עם רשויות הרווחה לאחר שבנם בן ה-5 של הזוג סיפר לעובדת בבית הספר על כך שכשהוא מתנהג בצורה רעה אימו מכניסה אותו לכלוב מלוכלך. ננסי אמרה לשוטרים שהיא מעולם לא עשתה דבר שכזה וששני אחיו של הילד יכולים להעיד על כך.

תומאס בייטי (צילום: Anderson Cooper)
בייטי ושלושת ילדיו|צילום: Anderson Cooper

תומאס מצדו טוען כי הילד לא נסוג מאז מהצהרתו וכי הוא מאמין שיש להוציא את הילדים מחזקת אמם. נכון להיום המשטרה סגרה את התיק מפאת חוסר ראיות, ואילו תומאס עצמו יעמוד לדין ביום שני הקרוב באשמת התנהגות פרועה, לאחר שהואשם בהטרדה גרושתו כשעקב אחריה עם מכשיר GPS עוד כשהיו נשואים. 

(מקור)