אישה ושני גברים ממדינת קנטקי, ארה"ב, נעצרו בחשד שחטפו, עינו ורצחו גבר בשנות ה-30 לחייו. ביום שישי האחרון, רשויות האכיפה עצרו את דניאל א. רוסלוט (36), השותף של סמנתה לי ג'ונסון (32) וג'יימס דאגלס ברנהם (39), כולם חשודים ברצח של ג'רמי לינד (35) בחודש ספטמבר האחרון.

ממצאי חקירת המשטרה קבעו ששלושת החשודים חטפו את לינד וזוגתו בסביבות השעה 01:00 בלילה, בזמן שישנו בדירתם בעיר לואיוויל. בני הזוג נכלאו במשך כמה שעות בצריף ובזמן הזה, החשודים כפו על השניים להתפשט ולאכול מזון של כלבים. עד מהרה, הם הפנו את תשומת ליבם אל לינד.

על פי עדותה של זוגתו, ששמה לא הותר לפרסום, ג'ונסון וברנהם הכריחו אותה לצפות בזמן שהם עינו אותו באכזריות לאורך הלילה. בשלב מסוים, הם כרתו לו את הלשון ודחפו אותה לפיו כשהיא עטופה בנייר כסף. לינד בסופו של דבר נחנק למוות וזוגתו הוכרחה לנקות את הדם שלו מהרצפה. גופתו ננטשה מאוחר יותר באחת הסמטאות בעיר.

זוגתו של לינד הצליחה להימלט משלושת החוטפים ולדווח על המקרה לרשויות. עד עכשיו, טרם דווח מה המניע לחטיפה והרצח. למרות זאת, גורמים המעורים בפרטי הפרשה סיפרו שקורבן החטיפה העידה ששלושת החשודים תכננו למכור אותה לסוחרי בני אדם.

ג'ונסון וברנהם הואשמו מאז בחטיפה, עינוי והרצח של ג'רמי לינד. רוסלוט בינתיים הואשם בסדרת עברות, כולל קנוניית רצח, כליאה, השחתת גופה ושיבוש הליכי חקירה. סכום שחרורו בערבות עומד על 25 אלף דולר והוא צפוי לחזור לבית המשפט כבר בשבוע הבא. ג'ונסון וברנהם בינתיים עדיין במעצר, כאשר סכום שחרורם בערבות עומד על מיליון דולר. השימוע שלהם נקבע לתחילת אוגוסט.